resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:70
Uyruk:Türkiye
  • 26693
    mustafa cengiz yönetimi'nin transfer konusunda ne kadar başarısız olduğu, takımda eksik mevkilerin olduğu ortada ve herkes de bunu kabul ediyor lakin takımın bu kadar kötü olmasında maalesef hocanın da etkisi yadsınamaz. elimizdeki takımın bu kadar kötü oyun ortaya koymaması gerekiyor. bir çok anadolu kulübü bile bizden daha iyi oynuyor. fatih hoca ısrarla kafasındaki oyun planını oturtmaya çalışıyor ve bunda başarısız oluyor. hadi diyelim ki elindeki futbolcular buna uygun değil e o zaman bu planı değiştirmek gerekmez mi? dördüncü fatih terim döneminde güzel oynadığımız maç sayısı bir elin parmaklarını geçmezken nedense hep sorunlar futbolcularda, hakemlerde, federasyonda ve yönetimde oluyor. evet bunlar da bir sebep ama nedense hoca çıkıp sorun bende, oyuna müdahale edemedim, maça hazırlanamadık, belirli bir taktiğimiz yok vs. diyemiyor. bu sorunları herkes görürken fatih hoca'nın görmemesi zaten imkansız. taraftar olarak da bunları dile getirmenin fatih terim düşmanlığı olmadığını düşünüyorum.

    fatih hoca'nın kariyerine, başarılarına kimse laf edemez ve etmemeli de zaten ancak her seferinde de şampiyonlukları üzerinden övülmesi kabak tadı veriyor. ben artık takımımdan güzel maçlar da görmek istiyorum, çalışılmış taktikler, duran top organizasyonları görmek istiyorum. en basitinden top bizdeyken heyecanlanmak istiyorum.

    umarım hocamız yanlışlarının ve gereksiz ısrarlarının üzerine gidip çözer ve takımda bunun emarelerini görürüz zira çanlar her ne kadar mustafa cengiz yönetimi için çalıyor gibi olsa da kendisi de buna kulak kabartmalı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın