• 13513
  dün çeşme'de before sunsette yanyana masalarda eğlendiğimiz futbolcumuz. daha önce de bir entrymi kendisine ithaf ettiğim için hakkında düşündüklerime bakabilirsiniz.
  (bkz: selçuk inan/@aslan yurekli richard)

  şimdi düşünürseniz ramazan bayram sonrası alkolün su gibi aktığı, hurilerin göklerden yere düştüğü bir eğlence ortamı. böyle bir ortamda büyük bir iradeyle bir yudum içki içmemesini sporcu ahlakına uygun buldum. söylenenlerin aksine sigara içtiğine de şahit olmadım. yanyana olmamız dolayısıyla muhabbet de açıldı ve konuşmasıyla düzgün bir intiba bıraktı. bizim çocuklardan kaptan tezahüratını da alınca mutlu oldu.

  neyse gelelim malum soruya. kalıyor musun takımda dediğimde gülerek hayırlısı inşallah dedi. ama öyle bir güldü ki üç sene daha başınızdayım der gibi.

  ilerleyen dakikalarda cenk tosun ve olcan adın da aynı masaya geldiler. olcan gerçekten yuvarlak bir dünya olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. hayatımda bu kadar kilolu bir futbolcu görmedim. selçuk ise inanılmaz kilo vermiş. bu fizikle cidden süper ligde yamyam ortasahalara yem olur. malatyalı azibuike falan baldırını ısırır.

  konu selçuk'un fizikinden açılmışken, tam karşımızda fenerbahçeli genç yetenek salih uçan vardı. büyük ihtimalle redbull ile bireysel sponsorluk imzalamış. başka türlü enerji-votka ikilisini 2018 yılında bu hızla tüketen birini görmedim. bu fizikle iki seneye futbolu bırakabilir zira vücudunda futbolcu kolyesi dışında profesyonel futbol oynadığına dair en ufak bir işaret taşımıyor. heralde ikimiz yanyana dursak yüz kişiden 95'i benim profesyonel sporcu olduğumu düşünür.

  selçuk'a geri dönersek, kumarda sadece masadan doğru zamanda kalkarken kazanırsınız. selçuk bu zamanı geçeli birkaç yıl oldu ama kaybederken bile kazandığı 2015 ve 2018 şampiyonlukları oldu. umarım tarık çamdal ile yaşanılan pişmanlıktan sonra selçuk'un başlığına da benzer bir entry girmeme sebep olacak davranışlarda bulunmaz.
  (bkz: tarık çamdal/@aslan yurekli richard)