• 31438
  seveni kadar çeşitli nedenlerden ötürü sevmeyeni de olan teknik direktör. 2021-2022 sezonunda umarım başarılı olur, çünkü olamazsa kötü ayrılacağız. bunu uzun zamandır kendisini takımda görmek istemeyen biri olarak söylüyorum.

  beni galataraylı yapan fatih terim değil. babam ve amam manchester maçındayken, ben evde arif'in uzaktan attığı golde kuzenlerle ağlıyordum ve yaşım yediydi. beni galatasaraylı yapan babam. emin olun kimsenin babasının favori futbolcusu da terim değildi. terim yüzünden galataraylı olmadı.

  sene sonunda başarılı olursa da, maaşını alan bir hoca başarılı oldu diye sevinmemezlik yapmayız. biz galatasaraylıyız en doğal hakkımız sevinmek. terim bu takımın herkes gibi maaşlı bir çalışanı. terim'i terim yapan galatasaray. galatasaray'ı terim yaratmadı. galatasaray ve taraftar borçlu değil. bir borç varsa da, başarısızlık dönemlerinde bile takımın başında tutarak zaten ödendi. bizim çatımız galatasaray, fatih terim değil.
 • 31439
  bu sezon yarım golle şampiyonluğu kacirsa dahi camianın sabrı ve tahammülü kalmadığı teknik adam.

  evet galatasaray efsanesidir ama burası galatasaray. fenerbahçe'de olsa muhtemelen ölüm döşeğine kadar teknik adamlık yapardı lakin bu sezon şampiyon olamamız durumunda gelecek sezon bodrum hayatına geri dönecektir. yerinde olsam mustafa cengiz ile birlikte galatasaray'daki aktif çalışma hayatıma veda ederdim. çünkü her geçen gün kredisinden yiyecek, eleştiri oklarını her geçen gün daha çok hissedecek. zaten şampiyon yapsa dahi avrupa karnesi ile krediyi bolbol tüketiyor. her türlü kendi kendini bitiriyor.
 • 31441
  emrine verilecek genç ve gelişime yatkın futbolcu grubunu egosuyla, yıllardır geliştirmediği taktik bilgisiyle ve her problemde oyuncuların üstünü çizip transfer dönemlerini beklemesiyle heba etmesinden ciddi derecede korktuğum teknik direktörümüz. yeteriz antremanlar sonucu genç oyuncuların gittikçe ağırlaşması ve saha içinde amaçsızca koşturmaktan özgüven kaybı yaşanması da cabası olacak sanki. umarım böyle olmaz ne diyelim!
 • 31442
  imparator, ne terim'i galatasaray yaratmıştır ne de terim galatasaray'ı. fakat bu ilişki ikisini birden büyütmüştür. terim gelmeden önce, taraftar sayısında da, rating konusunda da, şampiyonluk sayısı konusunda da türkiye'nin 3. kulübuydu galatasaray. bugün birinci olmasının sebebi fatih terim'dir. bugünkü galatasaray'ı bu noktaya getiren adamdir. divan kurulu üyesidir. maaş alması bu kulübün maaşlı elamanı olduğunu göstermez.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!