• 1
  bu kişinin galatasaray sözlük'ü ilgilendirebilecek vasıfları:
  - selçuk inan ve burak yılmaz'ın yakın arkadaşı olmak, (1500 falovırlı instagram hesabındaki fotoğraflarının üçte birinde burak ya da selçuk var.)
  - az ünlü şarkıcı olmak, dilara endican'ın burak yılmaz'ı konuk ettiği muhabbet olsun programına ünlü şarkıcı diye katılıp epey bir süre alıp kardeşimm'li, adamm'lı o uyduruk muhabbetlerden çekip durmak, (instagram fotolarının hemen hemen hepsine gold digger tabir ettiğimiz kızlar çekirge sürüsü gibi akmış.)
  - galiba bir oto galerisi sahibi olmak, (bu parçaları birleştirince, galeriden müşterisi olan futbolcuları yanlayarak onların medyatikliği üzerinden yırtmanın peşinde bir abimiz olduğunu düşünmek mümkün)
  - fenerli olmak,
  - şurada güzel güzel ifade ettiği gibi lisanssız "futbolcu menajeri" olmak: http://www.youtube.com/watch?v=jFMnaUnUoNU (ve belki de o karanlık emre belözoğlu - ahmet bulut - volkan bahçekapılı* - arda turan - acun ılıcalı vs imparatorluğunun parçalarından biri olmak).
 • 2
  ozan tufan'ın gözaltına alınması (aslında mağdur sıfatı ile çağrılmış) olayının altından da kendisi çıkmıştır. vergisi eksik ödenmiş araçları işte bunun gibi yardolar, parayı bir anda bulmuş hırbolara bir güzel çakıyor. işin komiği genelde bu eksik vergi hikayesine ait araçların çoğu, sıfır diye satılan ikinci el araçlar.

  galerisi geçtiğimiz haftalarda kurşunlanmıştır:

  http://www.hurriyet.com.tr/...hli-saldiri-40459275

  fatih terim'in damadı volkan bahçekapılı bu galericinin ortağıdır. emre belözoğlu kankasıdır. biz de hala altyapıda almanya modeli falan diye ülke futbolu konuşalım:)
 • 6
  fatih terim'in damadı volkan bahçekapılı ile gayrettepe'de ortak bi galerileri var.(bkz: ercar motors)

  ünlü futbolcuların lux arabalari satin aldığı galeri de burasıdır. istanbul'a transfer olan * çoğu futbolcu ilk 1 ay içinde kendisi ile tanışır ve imza parası ile kendisinden bir araba satın alir. ancak vukuatlari da vardir. bir ara ozan tufan sıkıntı yaşamıştı bi de kursunlanmisti bu galeri sebebini bilmiyorum.

  arda selcuk burakla yakin arkadas ve meshur euro 2016 olayındaki figuranlardan biridir. anlatilana göre rolü şuydu:
  arda euro 2016 kampinda caner selcuk buraklı bir ortamda "emre abi olmamasi iyi böylece kaptan benim ve rahat takima hukmedebilirim" demiş. selçuk bunu galerici erkana söylemiş galerici erkan da emre belozoglu'na iletmiş sonrasında emre arda'yi aramış.

  bu olaydan sonra selcuk arda arası açıldı denilmişti. burak da arda'nin yaninda yer aldı denmişti. sonra selcuk vs burak&arda arası acildi mi acaba haberleri çıkmıştı.

  euro 2016'daki tatsız olaylarda rolü olduğu söyleniyordu gazetelerde.

  bunlardan ayrı bir de cumhurbaşkanı ile fotoğrafları falan da var yani sadece futbol camiasi değil sanırım nüfuzlu biri heralde kendisi.

  instagram'ı hala aktif kullanıyor ama haberlerde artık pek görünmüyor.
 • 7
  ismini görmüşken biraz içimi dökeyim bu konuda. fatih terim'e en yakıştıramadığım şeydir galerici birini ailesine alması. bu işlerde dönen pisliğin haddi hesabı yok. kaçak araç mı dersin, tescilli araç mı dersin, model yılı eski iken yeni ve kullanılmamış gibi sunulan araç mı dersin, distribütörler dışında belirli bir araç kotası varken bunun aşılması için bakanlık yetkililerinden yapılan tehdit mi dersin, adını ne koyarsa koy, aylarca anlatırım.

  ayrıca bu süreçte mağdur olarak anlatılan herkesin bedel ödemesi gerekiyordu. sen lamborghini alıp komik rakamlarla vergi ödeyeceksin, ardından ya ben bilmiyordum, mağdur oldum, öyle mi? ulan hepiniz oradaydınız be diye meşhur bir laf vardır ya, işte tam o hesap.

  aracısı, galericisi, kullanıcısı vs. hepsi içindeydi.

  ama neticede burası türkiye. bu devlet, bu husus hakkında defalarca uyaranları onlarca kez soruştururken bu işlerde bir koyup on alanlar ise sonradan vergi barışı adı altında işin içinden sıyrıldı.

  benim sizlere tavsiyem; distribütörden şaşmayın. üç kuruşun hesabını yapıp ne olduğunu bilmediğiniz bir araca yatırım yapmayın. lüks muhitlerde şekilli mekanlar ile gözünüzü boyamasınlar.

  bunun mekan yine silahlı saldırıya uğramış, hafif atlatmış; florya'da gündüz saati el bombası attılar birkaç yıl önce galerinin tekine.