resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:70
Uyruk:Türkiye
 • 28856
  younes belhanda' nin sözleşmesinin feshedilme olayında taraf olduğum, açıklamalarını beklediğim ve arkasında durduğum adam.

  kimse kusura bakmasın!
  galatasaray başkanlık koltuğunda oturan şahıs galatasaray spor kulübünü temsil eder, tabi ki eleştirilebilir ama bu üslupla değil. belhanda senin tarafında değilim çünkü galatasaray menfaati için gitmen gerekiyordu.

  kimse kusura bakmasın!
  transferde, teknik ekiple olan münasebette, stat zemininde, taraftarla olan ilişkide, rakiplerle ve federasyonla olan ilişkilerde sınıfta kalan yönetim, sizin de tarafınız değilim çünkü galatasaray menfaati bunu gerektiriyor.

  feghouli' ye, falcao'ya, babel' e ne kadar taraf değilsem muslera' ya, taylan' a mohammed' e o kadar tarafım.

  meşale sallamak için veya rakiplere sataşmak gayesiyle istenilen şampiyonluğa ne kadar taraf değilsem, şampiyonlar ligi gelirleri ve makasın açılması amacıyla arzulanan şampiyonluğa o kadar tarafım.

  hocam, senin onayın alınmadan ya da bilgin dışında yapılan sözleşme feshi kabul edilebilir birşey değil. bizi kaosa götürebilecek bu eylemin yapılmamış olmasını temenni ediyorum. bu arada eleştirmeden geçemeyeceğim. oyuncularda mental sıkıntı var, iskelet kadroda sıkıntı var, oyuncu değişikliklerinde sıkıntı var. ama ben sana güveniyorum ve senin tarafındayım.

  bir gün galatasaray menfaati seninle ayrılığa işaret ederse, hiç kusura bakma hocam ona da tarafım. ama özlemle, sevgiyle ve aynı yolda yürümeye devam şartıyla.

  ben galatasaraylıyım ve kulübümün menfaatine olan herşeye tarafım. çünkü ben galatasaray taraftarıyım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın