• 193
  harika bir havuç. işbirlikçi daö yonetimi bunu uzattı medya ve taraftara. hakkımızın yenmesine, avrupadan elenmemize aptal saptal bir meşriyet sağladı. ulan, fenerbahçenin her allahın günü aşkımızı fetö ile ammasınıza izin verdiğinizi göreceğimize, her maçı penaltı sölenine çeviridiklerine görecegimize cebimizden %70 faiz ödeyelim işbirlikçi korkaklar.
 • 194
  gerekirse avrupa'dan elen.
  gerekirse gercek fetoculer tarafindan fetoculukle suclan.
  gerekirse transfer yetistirmeden sampiyon olma challenge oyna.

  ama bu yapilanmadan cik. en hizli sekilde.

  arkadaslar, bu sadece ekonomi degil; bu yapilanma sayesinde hukumetin yedigi ve yedirdigi haltlara karsi da agzimizi acamiyoruz. 'by the balls' diye bir tabir vardir - 'ipinin tutulmasi' diyeyim kibarca; hukumet su an futbolu ve kulupleri o sekilde yonetiyor. fenerbahce niye bu kadar zivanadan cikti, cikabildi sizce? basindaki adam koc'un teki olmasa ve devletin kulup ekonomisi uzerinden istedigi gibi tokatlayamadigi bir aile mensubu olmasa gorurdum ben onlari.

  biz mumkun oldugu kadar hizli cikmaliyiz bu cendereden ki, kontrol edilebilmemizi -eskiden oldugu gibi :(- en fazla kisisel cikar iliskilerine mahkum birakalim. fenerbahce cunku durdurulmaz bir sike gucu haline gelecek zira (ali koc'un bu yil sampiyon olunca birakacagina inanan iyi niyetli insanlar varsa aramizda diye soyluyorum).
App Store'dan indirin Google Play'den alın