• 443
  ligin kalan maçlarındaki rakiplerimizin hoca değişimlerine dikkat etmemiz gereken sezon.

  2021'de hatırlarsınız averajla şampiyonluğu kaybetmiştik. son haftadan önce küme düşmeyi garantilemiş denizlispor'la oynamıştık ve hocası da eski beşiktaşlı ali tandoğan'dı. bize karşı ciddi bir oyun ortaya koymuşlardı. böyle sezonlarda anadolu takımlarının hocalarının kim olduğunun şampiyonluğa etki ettiğini düşünüyorum. rakibin fikstüründeki takımların hoca tercihlerine etki etmek şampiyonluğu etkileyebilir.
  bu nedenle alanya'nın başına ersun yanal'ın gelmesinin masum olmadığını düşünüyorum. şampiyonluk böyle küçük detaylara bağlı olabiliyor.
 • 444
  galatasaray futbol takımının şampiyon olacağına inandığım sezondur. yeter ki taraftar da gücünü biraz hissettirsin.

  bizim rakibimiz fb değil ali koç. ali koçun imajını düzeltmek için yoğun bir çaba var. dikkatleri buraya çekmeliyiz. odak noktamız ali koç olmalı. nef arena'da 50.000 kişi ali koç'u hedef alan pankartlar ve tezahüratlar yapsın bakın bakalım ne oluyor. koç holdingin 2 haftada bir 50.000 kişinin aleyhine tezahüratı ve dolayısıyla milyonların hedefi haline gelecek olması hiç ama hiç hoşuna gitmez.

  ali koç hükümete açık açık giydirdi hala kollanıyor. biz olsak çoktan yarıştan koparılmıştık. bu ülkede böyle bir gerçek var.
  (bkz: akp'nin kurumlar üzerinden galatasaray'a bedel ödetmesi) seçim öncesi iktidar fb taraftarını karşısına almak istemiyor.

  şu saatten sonra biz hükümet istifa desek ters teper. ancak ali koçu ve yapılan haksızlıkları mutlaka gündemde tutmalıyız. onun sıfıra yaklaşmış imajını yerle bir etmeliyiz. perde arkasında kim bilir neler dönüyor. sosyal medyada taraftar, basında spor yorumcuları ve masada da yöneticiler gerekeni yapmalı. haklarımız korunsun yeter.

  hakemler adil olsa lig şu an bitmişti ya da bitmek üzereydi. adil bir ortamda son haftaya dahi kalmadan şampiyonluğumuzu ilan ederiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın