• 386
  kendisini bilmiyorum, yolda görsem tanımam. bir arkadaş twitterda drexler serdar'ın konuşmasından 3-5 saniye bir kesit paylaşmış burda, ona istinaden açayım dedim, öyle gördüm.

  dediğim gibi kendisini tanımıyorum; program, bilmem ne yayını varsa da izlemedim. sonra yine devamında burdaki yorumları okudum.

  drexler serdar konuşuyorken kendisi ' dur sen ne diyorsun, bu böyle şu şöyle' ve ' daha iki gün önce fener maçında böyle penaltı verilmiş, sen ne anlatıyorsun' diyememiş galiba.

  dedim ya yorumları okudum diye, kimisi de şöyle temiz, böyle efendi, zamanında şöyle yapardı gibi yorumlarda bulunmuş... arkadaş ne içtiniz kafanız mı güzel, ne masalı anlatıyorsunuz ?

  hiç fenerli, beşiktaşlı arkadaşınızla büyüğünüzle oturup futbol konuşurken biri sizi takımınızı haklı bir galibiyetinizden sonra olur olmaz yerdiğinde bu arkadaş gibi süzülüp uslu uslu sessiz sessiz dinliyor musunuz ? yoksa kısmen de olsa yüksek sesle bir takımın hakkı yendi ise doğru yanlış vs. dile getiriyor musunuz ?

  susuyorsanız eğer; bence galatasaraylılığınızı sorgulayın. geçin artık bu objektif çok efendi taraftar, yorumcu ayaklarını...

  en başta da belirttim, kendisini bilmem tanımıyorum. tanımak da istemem açıkçası. galatasaraylı ise eğer bence galatasaraylılığını bir sorgulasın.

  iş aş mevzusuna giren arkadaşlar var da 1 asgari ücret 2 asgari ücret ile ev geçindiren kimseler var yahu, ne anlatıyorsunuz siz ? iş için aş için şöyle şekillere girilir mi yahu ? ama sizde haklısınız naparlar vole'leri olmasa dimi ?

  kendisine benim bir tavsiyem var; otursun evde müsait zamanda; açsın bilgisayarını, kendisi gerçekten galatasaraylı ise eğer takımın hakkı nasıl savunulur, nasıl gerekli cevaplar verilir, gerektiğinde konuşarak da olsa nasıl kavga edilir, tartışılır levent tüzemenden öğrensin.

  https://www.youtube.com/watch?v=InRQY4mnXZ0
 • 387
  erinç bilican ve kerem övet'in* aldığı tepkinin çeyreğini almıyor bana kalırsa. orada program yapmayı kendisi de istemiyor gibi gözüküyor. yalnız yanındaki adam galatasaray kollanıyor algısı yaparken de iki kelam edersin. galatasaray taraftarının da yorumcularının da anlamadığı şey şu; futbol yorumlayacak bir ortam yok türkiye'de. onlar gibi olmayın ama takımınızı da ezdirmeyin. fazlasını istiyorsam ne olayım.
 • 389
  en yakın sürede kendini o çukurdan kurtarmasını dilediğim galatasaraylı futbol yorumcusu.

  doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen ve böyle adamların zor bulunduğu zamanlarda bulunduğu platform kendisi gibi birini haketmiyor.

  o platforma geçtiğinden beri kendisine olan bir tepkim yok ama yine de izlemiyorum, en kısa sürede tekrar izlemek dileği ile.
 • 393
  kendisi çok sevdiğim, hiç tanışmasam da bülent abiyle başladıkları saha içi projesinden beri takip ettiğim ve samimi bulduğum, abim gibi biridir. o yüzden abi diye hitap edeceğim kendisine. abi lütfen o gerizekalı varken programa çıkma. gene volede kal ekmek parası birşey diyemem ama sen o adamsıyla program yapacak kadar düşük biri değilsin. lütfen. o adamcık o lafları ederken senin kadrajda olman bile beni çok üzdü. lütfen abi. vole ekibinden başkalarıyla yap programını kimse izlemese de ben gene izlerim. kendini şununla aynı kefeye koydurma abi.

  ekleme: dün gece saha içinde yayın açmayarak hem kanala hem izleyicilere çok büyük ayıp etmiştir. açsana abi yayın saç'ı mı koruyacaksın tasvip etmiyorum laflarını der geçersin.
 • 394
  yine en dar bakış açısından, en sığ fikir yapısından eleştirilen düzgün insan.

  yanındaki tavuk dönerci batırmış gevşeğin saçmalamaları yüzünden de bu adamı eleştirmeyin. sinan yılmaz'ın mizacı hep böyleydi, hep düzgün ve efendiydi. ha sevmeyebilirsiniz bu halini, izleme o zaman. çalıştığı kanalı da zorla izletmiyorlar kimseye, ona da bakmak zorunda değilsiniz. aylar önce işin sistematiğini bilmeden football manager üzerinden demediğinizi bırakmadınız adama, şimdi de tavuk dönercinin sapkınlığını bu adama yükleme işine girişilmiş. maçın yarattığı adrenaline veriyorum, çünkü sözlükte bu kadar aklı selimden uzak insanların oluşunu kabul edemiyorum.
 • 395
  26 şubat 2024 galatasaray antalyaspor maçı sonrası yanına bir fanatik beşiktaşlı bir de fanatik ve manipülatör fenerli konularak maç sonu yayınına çıkarılan iyi galatasaraylı, düzgün insan.

  futbol dışı konulara da hiç girmez izleyen bilir.

  ben fenerbahçe'ye hakem tarafından hediye edilen 3 puan sonrası vole kanalının manipülasyon için böyle bir grup tercih ettiğini düşünüyorum. sadece serdar ali çelikler değil ali ece de uzun uzun notlar almış bunları okuya okuya çok yüksek sesle hakeme giydirdi.

  çok büyük paralar dönüyor arkadaşlar ve bu medya maymunlarının hepsi de kölesi, sinan hariç.
 • 396
  kendisine gereksiz ve acımasız şekilde yükleniliyor. saç ya da onun aveneleri gibi birisi değil. bizlerde istemediğimiz çalışma arkadaşları ile bir arada kalmak zorunda kalıyoruz. müdürler, patronlar vs. kaçımız işi bırakıp hemen gidebiliyor. insanlar ev geçindiriyor, çoluk çocuğu var. hele hele bazıları kin gudup piyasada ekmek yemeni bile engelleyebiliyor.

  sinan yılmaz'ın yüz ifadesinden de belli oluyor saç'ın saçmalamalarına fakat bırak orayı demek kolay. kendisini yakından tanımıyorum, inşallah birgün tanışırım fakat uzun yıllardır takip ettiğim kadarıyla taraftara oynayan bir yorumcu da değil. bu yüzden seviyor ve saygı duyuyoruz zaten.
 • 399
  malum yayında malum kişi suç işlerken ekranda görünmesine çok üzüldüğüm aşırı sayılı, saygın ve futboldan anlayan bir kardeş olarak gördüğüm sinan yılmaz beye sempati mesajı olsun diye yazıyorum bu iletiyi.
  26 şubat galatasaray antalyaspor maçından sonraki yayında yanındaki suçlunun söylediklerinden dolayı en çok onun üzgün olduğunu düşünüyorum. o adamı zaten biliyoruz da futbol konuşmaktan başka bir şey yapmak istemeyen sinan beyi bu duruma düşürmesine çok içerledim doğrusu. umarım suçlular cezasını bulur.
App Store'dan indirin Google Play'den alın