• 39
  (bkz: max verstappen/#3875653)

  bu skandalın daha büyük bir komplonun parçası olduğunu düşünüyorum. burada olayı tetikleyen helmut marko veya jos olmayabilir. öyle bir durumda red bull dominasyonunu bitirmek için red bull iç yazışmalarına sızan ve basına veren rakip takımlar veya direkt formula'nın içinden birileri olabilir. yaptıkları hareketle red bull'u ya tasarımcısından ya da pilotından vazgeçmeye zorlamış oluyorlar.

  ikinci olasılık ise red bull'un 2026 motorunu geliştirmekte zorlanması. honda tekrar gireceğini söylediği için her şey red bull engines'e kalıyor. eğer diğerlerine yetişemeyecek noktaya gittiğini düşünüyorsa verstappen veya newey, böyle bir skandala ön ayak olmuş olabilirler.
 • 40
  bugün ortaya düşen bir söylentiye göre de güvenilir kaynaklardan (lol) alınan bilgilere göre horner bir grup ingiliz finansör ile red bull takımını satın almaya teşebbüs edecekmiş (belki skandal patlamadan önce? zaman ile ilgili bir bilgi yok).

  acayip bir pembe dizi dönüyor. kimler işin içinde dışarıdan bakınca belli olmuyor ama körükleyen insan sayısı baya var. mısırımızı aldık izliyoruz. pist üstünde çekişme yok bari pist dışı çekişmeleri izleyek aosndikas.

  edit: haberin inandırıcı olmasının sebebi horner'ın arkasının ve lobisinin baya sağlam olması. tek başıne bernie ecclestone bile yeter yani o derece.
App Store'dan indirin Google Play'den alın