resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:69
Uyruk:Türkiye
 • 36539
  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=nNtZZSPikIo )

  zamanında hocamız ne güzel demişti: galatasaray'a çok kolay dokunuluyor. suç işleynlere tepki yok, tepki sadece bize var!

  kirli rezil düzendeki ender bayaz adamlardandır imparator. şu konuşması anı ve geleceği çok güzel anlatıyor. dinledikçe daha da hak veriyor insan. şu adamın biraz arkasında durulsaydı neler olurdu kimbilir!
 • 36540
  zamanında anlattıkları "bahane" olarak nitelendirilen imparator.

  son dönem herkes oynattığı futbola takıldığı için asıl mevzuyu göz ardı etti. düşman da bu dönemden istifade edip her yere konuşlandı. çok şey anlattı camiayı bu konuda uyarmak için ama aldığı cezalar yanına kar kaldı. her zaman haklıydı, bunu geldiğimiz noktada çok iyi görüyoruz. hocanın takıntıları vardı ama taraftarın da hocaya takıntısı vardı. yapılanları hasıraltı ettik sırf bu takıntıdan dolayı. bunlar da büyüye büyüye şimdiye geldi.

  şimdi önümüzde zorlu bir lig ve yapı var. fatih hocaya reva gördüğümüz şeyleri okan hocaya da görecek miyiz yoksa ne olursa olsun sahip çıkacak mıyız? bunun yenildiğimiz ilk maçta biraz fragmanını gördük aslında. bakalım yeni dönem neler getirecek?
 • 36541
  teknik direktör olarak formsuz dönemlerinden biri galatasaray'ın en çok hakkının yendiği, saha içinde ve saha dışında alenen ve çekinmeden doğrandığı zamana denk gelmiştir. burada belirli maçlardan sonra teknik, taktik ve kadro tartışanları "uyandırmaya" çalıştım ve hiçbir zaman ağır eleştirmedim kendisini. o kadar çok haksızlık yaşadık ki aleyhimize, unutuyoruz. bugünlerde daha iyi anlaşılır umarım.

  yönetimleri ve günümüz türk futbol atmosferi tarafından ihanete uğramıştır.
 • 36542
  siyasi baskı ile doğranan imparatorumuz. gönlüm kulübün ceo'su veya üst aklı artık hangi tanımsa (b.münih modeli gibi) aktif olmasını ve bu şer odaklarını yerle yeksan etmesi yönünde. hem ülke futbolu hem de galatasaray kazanacaktır. bize alışmamayı ve bu haksızlıklara isyan etmeyi öğrettiği, aşıladığı için kendisine teşekkür ettiğim türk futbolunun imparatoru.
App Store'dan indirin Google Play'den alın