resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:70
Uyruk:Türkiye
 • 37451
  panathianikos'u hoca gelmeden önce de takip eden biri olarak hocanıın bu macerasıyla alakalı tespitlerimi yazmak isterim;

  öncelikle hocanın başarısız olmasının en büyük sebebi kötü bir transfer dönemi geçirmesi. pao'nun sorunları çok netti aslında. kanatları ciddi anlamda facia bir takımdı pao. bunu çözecek bir hamle yapabilirdi ama diğer taraftanda da stoperde ciddi sıkıntılar vardı. 2 önemli stoper sakattı ve biri sezonu tamamen kapatmıştı. elde olan tek stoper jedvaj'dı ve arao stoper oynamak zorunda kalıyordu. aslına bakarsanız arao'nun stoper performansı da fena değildi. jedvaj ile iyi bir ikili olmuşlardı ama oraya bir transfer şarttı. hoca burda tercihi çok yanlış yaptı. pao'nun mali durumunu vs bilmiyorum tabi ama muhtemelen bedavadan biraz pahalı olacak şekilde 2 tane çöp stoper aldılar. aslında plan arao'dan ortasahada yararlanmaktı çünkü ortasahada da büyük sorun vardı zira vilhena'yı çözmüştü hoca, takımın bankosu olmasına rağmen hiçbir şey yapmayan bir adamdı vilhena ve onu kesmek gerekiyordu. zaten hoca ilk maçtan sonra bunu farketti ve vilhena'yı kulübeye çekti. alınan stoperlerin kötü performansı ortasahadaki boşluğu iyice arttırdı aslında. hoca oŕda perez'i oynattı önce, sonra bi kotsiras'ı denedi. yanına cerin'i koydu vs ama bunların hepsini üst üste koysan bakın hiç abartmıyorum bir mustafa sarp etmiyor. öyle kalitesiz bir ortasaha. arao orda belki iş yapacaktı ama dediğim gibi stoperler facia olduğu için stoperde oynamaya devam etti.

  hocanın bence yanlışlarından biri de sağ bekte oldu. vagiannidis genç ve hücumcu bir bekti. evet ciddi savunma problemleri vardı ama ayağına hakim ve sürekli hücumda pozisyon alan bir bekti. onu biraz daha savunmaya motive etmek yerine kesmeyi tercih etti ve kotsiras'ı sağ beke koydu. kotsiras aslında saf bir savunma oyuncusu. hücumla uzaktan yakından alakası olmayan bir oyuncu. onun sağ beke geçmesiyle savunma problemlerini çözerim dedi ama zaten kanatları işlemeyen takımın alabileceği sağ bek katkısını da sıfırlamış oldu.

  tabi transfer kadar sakatlıkları da konuşmak lazım. hocanın bu konuda da büyük sıkıntılar yaşadığını söylemek lazım. hoca geldiğinde 2 stoper, djuricic, palacios, juankar gibi banko oyuncular sakattı. djuricic döndü tekrar sakatlandı. zaten iyi de dönememişti. palacios döndü ama ne verdi derseniz, 1 iyi maçını hatırlıyorum o kadar. juankar döndü, tekrar sakatlandı, tekrar döndü, yine sakatlandı. etkili bir sol bekti ama faydalanamadı. 3-4 maç üst üste ilk yarılarda hep sakatlık değişikliği yaptı takım. hatta bir maç kaleci bile sakatlandı ilk yarı.

  yani sadede gelecek olursak, pao yetersiz bir kadroya sahipti ve hoca bunu transferle çözebilirdi belki ama tercihler çok iyi olmadı. rakiplerin kadrolarının da gerçekten iyi olduğunu belirtmek gerek. sonuç olarak hoca zor bir işe koyuldu ama şapkadan tavşan çıkmadı malesef.
 • 37453
  hazır kadroyla harikalar yaratan ama transferi kendi yaptığında çuvallayan hoca.

  arao, samet, bakasetas nedir hocam?
  galatasarayda bir grup var ki sevdiklerine en çok zararı onlar veriyor. mesela kerem için kötü oynamasına rağmen çok iyi oynadı, asist gol yaptı diye diye kerem’i gerçeklikten uzaklaştıran grup ve bunlara karşı argüman üreteceğiz diye olduğundan daha kötü eleştiren ben ve benim gibiler.

  fatih hocanın da transferleri kendinin yapmadığını iddia eden, çağı yakalayamayan sıkıcı futbolunu savunan kitle ile olduğundan daha kötü eleştiren ben ve benim gibiler.

  bizim gibi ayrışmış taraftar olduğu sürece dışarda düşmana gerek yok. ama yine de fatih hoca transfer yapmadığında başarılı oluyor genelde.

  biraz dinlenip artık futbolun yönetimsel kısmına geçmesi gerekli (tff başkanlığı gibi).
 • 37454
  üzülerek söylüyorum ki panathinaikos tercihinin sportif olduğunu düşünmüyorum. malum meseleyle ilgili bir süre uzak kalmayı ve kendi gündemini değiştirmeyi amaçladığını düşünüyorum. dolayısıyla da çok sağlıklı bir şey çıkmayacağı açıktı ve çıkmadı da. hoca kendini çok gereksiz bir maceraya sokmuş oldu o kadar.

  öte yandan yine üzülerek söylüyorum ki hocanın en zayıf olduğu ve bir türlü de geliştiremediği mesele transfer meselesi. yine evlatçılık, adanacılık falan ayaklarına samet'i transfer etmesi korkunç bir karar. keza arao transferi de gerçekten çok tuhaf.

  hiçbir şey hocanın gönlümüzdeki yerini ve futbol mirasını değiştiremez tabii ki ancak keşke bu pana işi hiç olmasaydı be hocam. saçma sapan bir şey oldu.
 • 37455
  ben senaryo işleriyle uğraşan biriyim ve senaryonun %90'ı finaldir. finaliniz çarpıcıysa, seyirciyi eline alırsa, filminizde sarkan bir sürü nokta olsa bile filminiz iyi hatırlanır. finaliniz kötüyse, oraya kadar çok iyi getirseniz bile son anda izleyiciyi kaçırırsınız, final hariç 8/10'luk bir senaryo yazsanız bile izleyici filminize finalin etkisi kadar puan verir. dünya sinema tarihinde harika yazılmış olmasına rağmen etkisiz finali yüzünden kıymeti bilinmeyen bir sürü film var.

  bunu söylemek kimseden bir şey götürmez: hoca 8/10'luk (türkiye standartlarına göre belki de 9/10'luk) bir kariyerin finalini iyi yapamadı. kendisi hakkındaki tartışmalar da bundan kaynaklanıyor.

  2019 şampiyonluğundan sonra emekliliğini duyursaydı kariyerine yakışacak bir final yapmış olacaktı mesela hoca. efsanesi olduğu kulübe zor zamanında 2 şampiyonluk daha kazandırıp kenara çekilseydi mükemmel hikayesi mükemmel bir şekilde biterdi. ama sonraki sündürmeler ve başarısızlıklar fatih terim efsanesini zedeledi.

  pandemi sezonunda şampiyonluğun kaçması pandemi ve sonraki biçilmeler yüzünden filan değil. şampiyonluğu ne kadar hak ettik allah aşkına? 8 maçlık seri öncesinde denizli, konya, malatya, gençlerbirliği, ankaragücü, göztepe gibi rakiplere tam 14 puan kaybettik. ligin ilk yarısındaki fb, bjk, ts vs başak maçlarında 2 beraberlik 2 mağlubiyet aldık, kaybedilen puan 10. 8 maçlık seriden önce 16 maçta 24 puan kaybetmişiz yani. kazanabileceğimiz puan zaten 48, yarısı gitmiş. bu mu pandemiyle giden şampiyonluk? sezon bittiğinde liderin 13 puan gerisindeydik. sezonun ilk yarısı kaybettiğimiz puanların sadece yarısını alsak bile başak'la kafa kafaya geliyorduk. kadro da son dönemlerin en alternatifli, en güçlü kadrosuydu. hoca batırınca o lüks kadro herkesin gözünde ıskartaya çıktı ama 8 maçlık galibiyet serisi yapabilen, fenerbahçe'yi 20 yıl sonra deplasmanda yenebilen kadro kötü filan değildir. yanlış kullanılıyordur.

  20/21 sezonunda şampiyonluk 1 golle kaçtı, beşiktaş tarafından çalındı, o kadro çok zayıftı diyoruz ve bunlar da doğru ama o sezonda da kasımpaşa, alanya, kayseri, karagümrük, antalya, konya, sivas faciaları var. halil umut meler darbesiyle kaybettiğimiz ankaragücü maçını, stopersiz 3 yediğimiz hatay maçını bilerek yazmadım hadi onlar sayılmaz. ama konya'dan, çaykur rize'den 4 yediğimiz maçlar var. karagümrük'ten 2 maçta toplam 1 puan alabildik. bu maçların herhangi birinde bir gol az yeseydik ya da bir gol fazla atsaydık şampiyonluk her şeye rağmen geliyordu. ki hocanın bir önceki sezona göre çok daha kötü bir kadroyla çok daha iyi bir performans gösterdiği bir sezondur. ama şampiyonluğu kendi ellerinle sunarsan gelir alırlar işte. "8 da kapanır 18 de" mottosu her zaman tutmaz. rakip başakşehir değil de diğerlerinden biri olsa 2019'da da tutmazdı zaten muhtemelen.

  eski fatih terim olsa işi sıkı tutar, şampiyonluklarını her şeye rağmen almak için elinden geleni yapar, sezon sonuna doğru şampiyonluğunu çalmaya çalışanları çıldırtırdı. okan buruk bunu yapıyor mesela. çünkü eski fatih terim'e benziyor. şimdiki fatih terim ise futbol olarak da mantalite olarak da eski fatih terim'e benzemiyor. eleştirilerin sebebi bu.

  21/22 sezonuna ve pana macerasına girmeyeceğim. bence her iki sezon da yol kazasıydı. hocanın kariyeri 2021 mayısında bitti, gerisi uzatma. ilk paragrafta belirttiğim, filmin genel kalitesini düşüren sündürme final.

  açıkçası bu saatten sonra hocanın bir şekilde kariyerine yakışır o büyük finali yapması nasıl olur, aklıma bir seçenek gelmiyor. ama son 5 yılının (2018-2019'u saymıyorum çünkü resultante importante) kötü olduğunu kabul etmek gerekiyor. bunu söylemek ne hocanın efsaneliğinden bir şey götürür ne de taraftarın fatih terim sevgisinden.

  fatih terim türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş ve muhtemelen gelecek en büyük, en başarılı figürüdür ve kariyerinin en az son 5 yılı fatih terim performansından çok ama çok uzaktır.

  resim bundan ibaret.
 • 37456
  galatasaray’ın gelmiş geçmiş en büyük efsanesidir. kendisinden önce galatasaray 5 şampiyonluk geride sıradan bir büyük takım iken. kendisinden sonra 5 şampiyonluk öne geçecek kadar büyük ve winner takım haline gelmiştir. kendisinin galatasaray’a kattıklarını tartışmaya açmak bana göre artık saçmalayıp, ego tatmin etmektir. hakkında sürüyle şehir efsanesi türemiştir, türemeye de devam etmektedir. bunun sebebi de hocanın galatasaray’dan bağımsız olarak büyük bir insan olmasındandır. bizim ülkenin mi yoksa insanların genelinde olan bir şey mi bilinmez ama bu kadar başarılı bir insanın sürüyle düşmanının olması gayet olası zaten. hadi kanatlı tayfayı anlıyorsun biraz, hani öyle böyle tramvaları olmadı adamları. ama fenerli kafasıyla yazan, konuşan tiplerin varlığı hiç bitmiyor. bunlara bir şey anlatarak enerjini sömürmenin anlamı yok. hocamın yaşı gereği artık bırakması gerektiğini düşünüyorum. bundan sonrası için emekliliğinin tadını çıkarmasını kendisine tavsiye ediyorum. bu toksik, leş insanların olduğu futbol ortamına girip de kafasını ağrıtmasına gerek yok. kendisinin değerini gerçekten bilen galatasaraylılar’ın sayısı bile yeter de artar bile hocama. kendisinin varlığı bugünün galatasaray’ını ortaya çıkarmıştır. bunu da herkes çok iyi bilir. emeğine, yüreğine sağlık olsun. minnettarız! yolu bahtı her daim açık olsun hocamın. kalan ömrü mutlu, huzurlu olsun.
 • 37457
  bugünkü maçı kaybedebilirdi o da. yani hocanın da kaybettiği maçlar çok oldu misal playoff maçı.
  yalnız şu yaşanan olaylara asla izin vermezdi çünkü yönetim ezik büzük tiplerden oluşsa bile kendisi eskilerden.
  yani malesef böyle iğrenç futbol ortamında sahada ağırlığı olan adam önemli çünkü ortamda kavga var, küfür var. hocaya laf dediler yıllarca da milyar dolarlık kişileri rambo okan seviyesinde. böyle futbol ortamına böyle teknik adam gerekiyor. teknik adam olmasa bile böyle başkan gerekiyor gibi çünkü karşında iğrenç, adi bir camia var.
 • 37458
  koskoca galatasaray camiası yönetimlerine bir tane bu adam gibi bir adam bulamıyorsa yazıklar olsun.

  gerçi monşerler kendisini hor görürdü zamanında çokça. sonuçta mezopotamyanın bağrından kopmuş talat'ın oğlu fatih'ti. çok değil şu kulübün yönetimlerinde bir tane fatih terim olacaktı ki o zaman futbol ortamında başkasının borusu ötüyor mu görürdük...
 • 37459
  galatasaray'ın en büyük efsanesidir, kendisi de melo-mondragon-sneijder vb. gibi değersizleştirilerek takımdan uzaklaşmıştır, galatasaray ve taraftarı efsanelerine ve efsane olabilecek oyuncularına asla değer vermiyor, buna günümüzde icardi-muslera(efsanedir) gibi adamlar da eklenebilir. tabi ben bu adamları fatih terim ile karşılaştırmıyorum, terim'e ayıp olur.

  terim ile başlayan ve devamında diğer futbolcular-yöneticiler vb. değerlere yapılan eleştiri altında yerme-hakaret etme destek görünce ki bu desteğin çoğu içimizdeki hainler tarafından destekleniyor sonrasında taraftarın kafasına oturuyor, biz farklıyız tanımları altında takımın en değerli adamlarına hakaret etmeyi, yalanlarla süslü yazılar yazmayı, değersizleştirmeyi, rakiplerin ağzına laf vermeyi, rakiplerin ağzıyla konuşmayı çok seven bir topluluk oluşuyor ve oluştu da. etkileşimi de alınca bu arkadaşlar muslera-icardi-mertens-torreira kimi bulurlarsa saldırıyorlar, onlar olmuyorsa terim'e sallıyorlar, o olmazsa yine birilerini buluyorlar. galatasaray taraftarı farklı falan değil, en büyük efsanelerine bile saygı duymayan insanlar kaynıyor içimizde, ben bir galatasaraylı olarak galatasaray efsanelerine ya da en değerli oyuncularına hakaret etmeyi sindiremiyorum, yalan atılmasını hiç sindiremiyorum. sene başı bir yazı yazdı diye 10 ay bekleyip 7 ay sonra gelen mağlubiyette ben demişçilik oynamak için saçmalamayı, her gün bir oyuncu hedef gösterilip ona sallanmasına dayanamıyorum.

  galatasaray futbol takımının en değerli oyuncularına hakaret etmek, yalan atmak çok basit. galatasaray efsanelerine hakaret etmek daha basit, biz farklıyız ya her şeyi değersizleştirelim, biz farklıyız ya en büyük efsanelerimize bile hakaret edelim ama sonuca gelince o efsaneler de bizi en mutlu eden adamlar olsun. siz eleştiri falan yapmıyorsunuz, siz kendinizi tatmin ediyorsunuz. muslera ilk topu gol yiyor yalanı, icardi için yapılanlar, terim malzeme kaçırıyor(terim'in ihtiyacı mı var, tazminat bile almadı
  antrenman ürününden ne kazanacak diye düşünmüyor ki adam yalanı atarken) gibi aşağılayıcı ithamlarda bulunan kimseyle aynı paydada buluşamam. galatasaray taraftarı diğerlerinden farklı değil hatta onlardan daha da kibirlenmiş ve hiçbir şeye saygı duymaz duruma gelmiş durumda. bunu sahada yapılanlarla, tribünlerde olanlardan değil sosyal medyada yapılan paylaşımlar ve söylemlerden çıkartıyorum. diğerleri 1 şampiyonluk yaşayan sergen'e, ersun'a tapınırken biz 8 şampiyonluk yaşayan adama, uefa alan adama hakaret etmeyi adamlık sayıyoruz, terim'e hakaret edenler, muslera'ya pkk görselli pp kullanan tipler değer görüyor, icardi için obez yakıştırmaları yapıyoruz ve bunları yapanlar ciddi şekilde değer görüyor. 7. şampiyonluğuna giden ve müthiş bir sezon geçiren kaleciye hakaret ediyoruz, sakat sakat sezonu bitiren ligin gol kralına sallamayı çok seviyoruz 89 atılan golün 31 tanesini atan adam bir de bu. siz böyle devam edin, yakında kupa kaldıracak ne oyuncu kalacak ne de efsane.

  bir günde kral olmadık,
  bir günde tahtan inmeyiz,
  imparator fatih terim,
  ölene kadar seninleyiz!
 • 37460
  hocanın meşhur 32.gün programını geçen gün tekrardan izledim. şöyle bir cümle kurdu: "hayatım boyunca kavgadan hiç kaçmadım, kavgayı desteklemiyorum fakat bazen gerekir, gerektiği yerde de hiç çekinmem sonuna kadar ederim."

  şu çizgide bir adam olmadığı sürece ali koç stadın çimlerinde jogging yapar. burda kavgadan kasıt fiziksel kavga değil. kavganın çok türü var, kavga bir kavramdır. o kavgayı verecek adam lazım bu camiaya.

  zamanında kadıköy'de kupa kaldırmamamız için ortalığı ayağa kaldırdıklarında maç sonu dibine kadar kavgasını vermiş, kapanan ışıkları geri yakmış adamdır fatih terim. zaten bugün koç'un bu sakil hareketinin tek sebebi zamanında hocanın o stadta kaldırttığı kupanın kuyruk acısıdır.

  edit: aynı programda hocanın bir adet daha sözü kaldı aklımda, çok hoşuma gitmişti başlığına uğraşmışken yazayım dedim: "arkadaşlar, ben 15 yaşımdan beri en öndeyim, o yüzden öyle ön planda olmak gibi hayallerim yok benim."

  çok seviyorum seni canım hocam benim.
 • 37461
  19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı sonrası yaşananlardan sonra akıllara gelen tek insan.

  tabii ki okan hocadan yada teknik ekipten böyle bir şey beklemiyorum zaten işleri de değil ama dün maç sonrası ali koç'un şovu sırasında fatih hoca orada olsaydı muhtemelen yalı çocuğu koşarak oraya terk eder 1-2 hafta da ortalarda görünmezdi. ayrıca fatih hocanın olduğu yerde poliste bu şekilde davranamazdı. ve ayrıca fatih hoca tecrübelerinden dolayı o stadı gece yarısına kadar terk etmezdi.

  https://gss.gs/mX2.jpg
 • 37462
  galatasaray’ın sportif olarak en büyük efsanesi. kendisi hakkındaki görüşlerimden dolayı ofsayt yemişimdir ve td kariyerinin kendisi kabul etmese de bittiğini düşünüyorum fakat dün kulübede olsaydı dün yaşanan rezilliklerin hiçbiri yaşanmazdı. sahaya yanlış kadro çıkartabilirdi ama ne takım böyle pısırık kalırdı şampiyonluk maçında ne seyirci böyle aptal aptal işlere kalkışabilirdi ne mhy denen insan müsveddesi böyle hareketler yapabilirdi ne de yalı çocuğu o stada gelebilirdi. bir hafta önceden bir tweet atar tüm konsantrasyonu toplardı, yönetim de o pilav gününü anca rüyasında yapardı. maç içersinde de gerekirse kendini tribüne yollatır ona buna sataşır hem taraftarın hem oyuncuların tüm odağını toplardı.
 • 37463
  yıllar önce bugünler için gerekli olanları zaten söyledi: 'güçlü olmazsanız herkes size dokunur, az dokunur; çok dokunur ama dokunur'

  karşındaki kulüp başkanı fiilen türkiye'nin 3te 1'ine sahip. karşında hukukun üstünlüğü yok, güçlülerin hukuku var. her gün devlete laf atıp, devletin polisi ile stad basıyor. bunlarla çiçek vererek savaşmazsın. türkiye bir kanun cumhuriyeti değil, muz cumhuriyeti. burada, şeriatın kestiği parmak yok; sermayenin kestiği parmak var. yeterince paran varsa, herkesi satın alırsın; herkesi satın alırsan yeterince güçlü olursun.

  fatih terim 10 maç ceza alırken 'ama hocam sende tut dilini' diyenler, dün stad niye boş diyenlerle kardeş, kadınlara o saatte öyle giyinilmez diyenlerle kuzendir.

  okan hocam 10 yıl kalsın, kendisini çok seviyorum. naif de bir insan. onu koruması için güçlü, cesur insanlar gmi yönetime. soyadlardan, para puldan korkmayacak adamlar gelmeli.
 • 37464
  derhal göreve gelmelidir. bu görevin ismini ne koyarsanız koyun beni ilgilendirmiyor. hem okan hoca basarisiz olsun diye pusuda bekleyen trollerin tepkisini paratoner gibi uzerine alacak hem de okan hoca'nin sadece saha ile ilgilenecegi bir ortam olusturacak hamle kendisinin derhal bir goreve ikna edilmesidir.

  zamaninda terim'e yapılanları okan hoca'ya yaptirmayin galatasaraylilar. herkesin sinirleri celik degil. herkesin bunyesi ayni degil. okan hoca yapi olarak fatih terim gibi biri degil. sindirilmesi cok daha kolay. okan hoca bir kere saha icinden cikarilirsa bir daha girebileceginin garantisi yok. bu kumari oynatmayin kimseye.
 • 37466
  artık saha kenarı değil daha üst görevlerde yer alma zamanı gelmiştir.
  (bkz: 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı) sırasında sahanın herhangi bir yerinde olsaydı saha içerisinde bu rezillikler kesinlikle yaşanmazdı. bizim monşerler beğenmez ama burası türkiye, norveç değil.
  başkan olma zamanı geldi.. ergin ataman gelene kadar kendisi bu taşın altına elini koymalıdır.
 • 37467
  19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı esnasında galatasaray’da herhangi bir şekilde görev alsaydı ne mert hakan denen futbolcu ne onun başkanı ne hocası yaptıklarının yüzde birini yapabilirdi. çünkü herkes bilir ki fatih terim’in arkasında bütün camia birleşir ve galatasaray camiası ile kimse başa çıkamaz. üzülerek söylüyorum ki şuan okan hocam ne kadar başarılı olursa olsun o dahil tüm camiada fatih hocam kadar kuvvetli bir kişi yok.
 • 37468
  süper final senesinde söke söke kadıköy’de kupa kaldırıp sahanın ortasında takıma seremoni yaptırmıştır. ve hiçbir fenerlide buna engel olamamıştır. taşağının tek lobu yalı çocuğundan daha ağırdır.
  yaşlılık, modern futbola ayak uyduramama vb. sebeplerle artık hocalık devri kendisinden geçse de yönetim olur, sportif direktörlük olur bir türlü saha dışı pozisyonda klüpte görev alması gereklidir.
 • 37471
  sportif aş'de görev alması gerektiği yönündeki fikirlere katıldığım canım hocam. 2 sene önceki görüşümün tam aksine artık kendisinin saha içinde bize verebileceği bir şey kalmadı, bunun sebebi de okan hocanın varlığıdır.

  hoca sportif'de erden bey ile birlikte tam yetkili bir şekilde çalışmalıdır. galatasaray'ın haklarını savunabilecek, ezdirmeyecek, başımızı öne eğdirmeyecek biri varsa en başta hoca gelir. umarım bu yönde bir aksiyon alınır. yönetimden teklif giderse hocanın geri kalacağını düşünmüyorum.
 • 37472
  3. döneminden itibaren şampiyon çıktığımız 12 mayıs 2013 fenerbahçe galatasaray maçı hariç tüm maçlarda fener’i oyun olarak ezmiştir. kaybettikleri de normalde 6-1 falan bitmesi gereken maçlardı. hatta 6-0’lık maçta arif saçmasapan goller kaçırmasa 2-0’dan çeviriyorduk. okan hocayı severim ama imparator apayrı bir seviyedir. bizim bir kısım kafasız taraftarımız da dahil adının besmeleyle anılması gerekir.
 • 37473
  herhangi bir şirket yönetme tecrübesi olmadan sportif a.ş.'yi yönetmesi istenen efsanemiz.

  fatih hoca teknik direktördür, mahir olduğu iş de eldeki malzemeden en iyi pastayı yapmaktır. en çok eleştirilecek tarafı da çevresindeki çalışma arkadaşlarını seçişi ve transferleridir. taş yerinde ağır, hocam akıllı adamdır zaten girmez böyle işlere. ayrıca sportif a.ş kısa süre içerisinde ünal aysal'a emanet olacak, hayal kurmasın kimse boşa.
 • 37475
  bence yönetimde olması hata olur. eğer olacaksa başkanlığa adayligini koymalı. fatih hoca oturduğu koltukta ikinci karpuzu istemeyen adamdır. başkan ile anlaşamaz ortağı ile anlaşamaz, kendisiyle beraber iş yapan birisiyle anlaşamaz. ya onun dediği gibi olacak yada olmayacak. bunları kötü bir şey olarak söylemiyorum. adamın ruhunda böyle bir şey yok. o yüzden yönetime başkan olarak girmezse sonu hüsran olur. bu arada başkan olarak girerse de kendisiyle çalışacak teknik direktör arda turan kıvamında birisi olabilir ancak. kendisiyle anlasacak adam zor bulunur.
App Store'dan indirin Google Play'den alın