• 240
  fenerbahçe'nin kazandığı mücadele. lakin zaten fenerbahçe'ye kazandırılması için oynandığını da düşünüyorum. ne demek istediğimi alt tarafta açıklayacağım.

  varan 1... bu maçta bir şey oldu ve video yardımcı hakem olmadan oynandığını farz edelim. alanya maçın başında öne geçti ama yan hakem ofsayt bayrağını kaldırdı. eğer var olmasaydı alanya'nın attığı gol geçersiz sayılmış olacaktı. ofsayta otomatik müdahale edildiği için ellerinden bir şey gelmedi.

  varan 2... bright osayi-samuel'in kırmızı kart pozisyonu neredeyse tüm hakem yorumcuları tarafından kırmızı kart olarak değerlendirildi. adil bir var yönetimi olsaydı fenerbahçe henüz ilk yarının ortasında 1-0 mağlup ve 10 kişi kalmış olacaktı. saha içinde ve dışında bulunan tüm hakemler bu pozisyonu görmezden geldi.

  varan 3... diego rossi'nin attığı gole bakalım. bu sefer yan hakem oyunu devam ettirdi ve pozisyon gol olarak tamamlandı. yalnız video yardımcı hakemden yine tam tersi bir karar geldi.

  varan 4... enner remberto valencia lastra'nın aldığı penaltı pozisyonu. sana göre penaltı bana göre değil olarak değerlendirilebilecek bir durum. yalnız var hemen sahaya müdahaleyi yapıp maçın hakemini izlemeye davet* etti.

  bütün kritik pozisyonları düşününce var'ın mecburen karışmak zorunda kaldığı pozisyonları dışarı aldığımız zaman fenerbahçe'nin kazanması için ellerinden geleni yaptıklarını görebiliyoruz. fenerbahçe aleyhine olan pozisyona müdahale edilmediğini, lehine olan için ise hemen devreye girildiği görünüyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın