• 236
  teknik direktörleri jesus'un itiraf ettiği gibi masa başında fenerbahçe'ye kazandırılan bilmem kaçıncı müsabaka.

  dakika 20, alanyaspor 1-0 önde, oyuna yeni giren soğuk osayi inanılmaz bir aptallık yaparak rakibin kaval kemiğini kırmaya yönelik çok sert bir harekette bulunuyor. süper lig tarihinin en net kırmızılarından biri, hakem mete kalkavan birkaç dakika elini arkasına götürüyor arkasını kurcalıyor, kırmızı kart çok derinde kalmış olacak ki, kulağına üfürülen emirle birlikte kırmızıdan vazgeçerek önden sarıyı çıkarıyor.
  şaka gibi ama gerçek bir skandal yaşadık maalesef.
  eğer her şey kurallarına göre uygulansa maç bitmişti.

  dönelim 2 gün önceki konyaspor - galatasaray maçına.
  ahmet oğuz denen kısıtlı yetenekli ve mental yönü düşük oyuncu, dubois'in bileğinin üzerine kramponunun dişlerini geçirip oyuncunun ayağını neredeyse kıracak kadar esnetiyor. tartışmaya kapalı bir kırmızı kart, ama es geçiliyor.
  aynı oyuncu sarı kartı varken ve rashica hızlı hücuma çıkarken arkadan çekiyor, tereddütsüz bir sarı kartlık hareket, dünyanın her yerinde sarı kart. ama ne hikmetse kart gelmiyor ve 2 defa kırmızı görmesi gereken oyuncu, hakem tarafından dikkatli olması yönünde uyarılıyor.

  gelelim yine konya maçındaki rashica'nın penaltı pozisyonuna, dakika 2 rashica rakibi kanatta ekarte edip ceza sahasına girdiği anda yediği tekme ile yerde kalıyor ama ne var ne maçın hakemi ne yan hakem oralı olmuyor.
  aynı pozisyondan birkaç kat daha hafif olan 2 pozisyonda fenerbahçe ligdeki 17. ve 18. penaltısını alıyor.
  arkadaşlar fb'de bir forvet var, kullandığı penaltılar sayesinde bu sene haaland'dan fazla gol attı ya.

  aynı gün bayern münih 2 penaltı ile ligde maç kaybetti ve liderliği kaybetti. demekki yeterli miktarda penaltı verilirse bayern münih gibi bir takım bile mağlup olabiliyor.

  bir de fenerbahçe'nin devre arasında ve maç sonunda yaptığı açıklamalar var, hırsız yavuzun ev sahibini bastırmaya çalıştığını ispatlar nitelikte açıklamar bunlar.
  birazcık haysiyeti olan kulüp yapmaz zaten o açıklamayı.

  söyleyecek bir şey yok, tiyatro devam ediyor. her zaman diyorum ülke nasıl yönetiliyorsa futbol da aynı şekilde diye.
  şaşırmıyorum.

  medyayı da takip etmiyorum, ama şundan eminim ki spor gecesi hariç hiçbir program osayi'nin kırmızısını konuşmayacak. hatta tuvalet kağıdı ile falan fenerbahçe'nin penaltılarından sonra kırmızı kart olması gerektiğini savunanlar bile çıkabilir.
  yazıklar olsun.
App Store'dan indirin Google Play'den alın