resim
Igor Tudor
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:45
Uyruk:Hırvatistan
 • 4568
  takım galip gelmiştir ve başlığına "evet bugün kazandık ama tudor'a rağmen kazandık, yine oyuna müdahalelerde yetersizdi, bireysel yeteneklerimizle kazandık" diye yazılıyor ve hemen ardından başka birileri "bırak işte lideriz, kazanmışız, keyfini çıkaralım, bugün bunu konuşmanın ne anlamı var vb." diye karalıyor.

  takım mağlup olmuştur ve başlığına "bu oyunla olmaz bunu sürekli dile getiriyoruz, yanlışları var" diye yazılıyor ve hemen ardından yine başka birileri "işte iyi gün taraftarları ortaya çıktı, siz zaten bu günü bekliyordunuz, takım kaybedince ortaya çıkan sözlük yazarları vb." diye karalamalar ortaya çıkıyor.

  bir zahmet zamanını söyleyinde o gün gelip tudor'un yanlışları anlatsın insanlar belki o gün dinlemek ister ve hak verirsiniz. bu nedir ya ne zaman konuşalım, ne zaman yanlışları söyleyelim? takım haftalardır kötü oynuyor ve ben teknik direktörü eleştiremiyorum neden çünkü zamanı değil.

  tudor nedense yanlışlarından vazgeçmiyor, yanlışlarını görüyor ve bunların belki üstesinden gelebilecek kapasiteye de sahip ama ben yanlış yaptım dememek uğruna yanlışına devam ediyor. takım hiçbir hedef maçını kazanamadı, kazanmayı bırak varlık bile gösteremedi. ilk haftalardaki taktiğimiz ile sahaya gayet güzel yayılıyor istediğimiz zaman topla oynuyor istediğimiz zaman pozisyona giriyorduk ama birden bire takımın ayarları bozuldu farklı taktikler denenmeye başlandı artık rakip istediği zaman bize topu veriyor ve kendi aramızda pas yapmamızı sağlıyor. tudor'un artık sistemini oturtması ve takımın ne oynadığını bilmesi gerekiyor yoksa devreye 3. sırada bile girebiliriz.

  tanım: mevcut galatasaray teknik direktörü.
App Store'dan indirin Google Play'den alın