• 555
  son 2-3 haftada korkunç bir form grafiği tutturan euroleague play-in katılımcısı.

  1 ay öncesine kadar "kesin el normal sezonunu kapattı" gözüyle bakılan takım, tomislav mijatovic önderliğinde el'de 8/10 yaptı ve kendini play-in'e attı. bu süreçte deplasmanda baskonia ile fenerbahçe'yi, iç sahada da maccabi ile olympiacos'u yenmeyi başardılar ki özellikle mac ve oly karşılaşmalarında çok sakatları vardı yanlış hatırlamıyorsam. dün akşam da sinan erdem'de kızılyıldız'ı 100-55 gibi sapık bir skorla patates ettiler.

  mijatovic'e çok şey borçlular, oyuncu iletişimi ve kenar yönetimi inanılmaz iyi.
 • 557
  fenerbahçe ile aralarını düzeltmek için erdem can denen fener holiganıyla çok vakit kaybetmiş takım. mijatovic'e biraz erken karar kılsalardı play-in değil play-off yaparlardı, bu içten içe fenerli yorumcuların bile kabul ettiği husus.

  fenerbahçe denilen kulüp bütün spor branşlarında rekabet istemez, ne olursa olsun sadece kazanmak ister. adalet istemez, kendi lehine ayrımcılık ister. centilmenlik yapamaz, sadece hakaret ve tehdit lügatında vardır. bunlarla adil rekabet üzerine uzlaşamazsınız. bu yüzden gerginliğin asıl sebebini ergin ataman zanneden efes yöneticilerine ve bazı efes taraftarlarına ders olsun bu. fenerli holigandan kulüp yöneticisi de olmaz, antrenör veya koç da olmaz. olursa da siz zarar görürsünüz. bunu iyi bilin.
 • 558
  alper yılmaz denen galatasaray düşmanı elemanın; fenerlilerin ve uos-kutluay tayfanin gönlünü yapmak için takıma çektiği erdem can'dan kurtulduktan sonra oyun olarak potansiyeline ulaşan, son 2 aydır acayip bir form yakalayan ve yüksek bir ihtimalle playin'i geçip 8. sıradan real ile eşleşecek takımdır. real madrid'e yazık olacak vallahi. formda bir efesle 5 maçlık seri oynarlar artık, hatta efes kazanabilir bile. mijatovic eğer daha evvel gelmiş olsa ilk 4'te kendisine yer bulmuş ve banko f4 kovaliyor olurlardı şimdi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın