• 238
  --- alıntı ---
  yağız sabuncuoğlu:

  "galatasaray, abdülkerim bardakcı'yı alarak beşiktaş'ı bitirdi. emrecan uzunhan'ın %50'sine 2 milyon euro ödediler, oyuncuyu gönderdiler. tayyip talha'yı aldılar 1,5 milyon euro'ya. omar colley'yi aldılar 2,5 milyon euro'ya. 6-7 milyon euro harcadın."

  --- alıntı ---
  zannedersem sports digitale youtube kanalında bu açıklamaları yapmış.
  programanın tamamını izlemedim ama bu hesabın aynısını aslında fenerbahçesi için de yapması gerekiyordu.
  luan peres gustavo henrique vernes ve samet akaydin için 10 milyon eurodan fazla bonservis ödedi fenerbahçe.
  olaya beşiktaş kısmından bakıp fenerbahçe’yi karıştırmaması aslında zihniyetini belli ediyor.
 • 527
  --- alıntı ---

  fiorentina, levent mercan için devreye girdi. (yağız sabuncuoğlu)

  --- alıntı ---
  levent mercan için ışık hızıyla devreye girip ışık hızıyla devreden çıkmış fiorentina.
  ve ne hikmetse bu bizim levent mercan’a talip olmamızdan sonra oluyor.
  şu adamı öven galatasaraylı kendine bir baksın.
  bu kadar mı düştünüz amk.
  adam habercilik yapmıyor, menajerlerin istediği şeyleri söylüyor.
  onları istediği şeyleri söylerseniz her şeyden haberiniz olur.
 • 33
  --- alıntı ---

  emre belözoğlu: diego perotti’nin garanti ücreti çok düşük. maç oynadıkça roma'ya bir ücret ödüyoruz. maç oynamadığı zaman da roma bize ödeme yapıyor. sabit ücretiyle beraber oynadığı her 5 maç için ek ücret alıyor.

  --- alıntı ---

  roma fenere hem oyuncusunu veriyor hem de oynamadığı zaman para mı veriyor? wtf.

  olm hiç oynatmayın, roma hep para versin? böyle ticaret mi var?

  romalılar, kardeşlerim!!
 • 307
  açıkçası adamdaki kurnazlığa hayran kaldım diyebilirim.
  çalışanı olduğu kurum 1 hafta boyunca galatasaray taraftarı tarafından boykot edildi, space odalarına girip yetersiz açıklamalar yaptı ve kimseyi tatmin edemedi.
  sonra izlenme konusunda zirve yaptıkları programın başlamasını 1-2 saat kala burhan can terzi ile danışıklı dövüşe mi girdiler bilinmez ama bir dolap çevirdiler.
  hem yarın bir gün atılabilecek bir transfer çalımının zeminini hazırladılar hem de boykot eden taraftarı sports digitale izlemeye çekebildiler.
  ağababaları kimse onu mutlu ettiler bunların üzerine bir de bonus olarak etkileşim kastılar, oh değme keyfine babaların.
  en azından ben ve benim gibiler bu işe düşmediği için mutluyum.
  sports digitale'i boykota devam.
 • 300
  sports digitale'nin fenerbahçe'nin gayri meşru yıldızlı logosunu kullanması sonrası gelen tepkilere açıklama yapmak adına twitter'da avrupa fatihi isimli bir space odasına katılan muhabir.

  kurumunu ve kendisini savunma şekli çok garip geldi bana. kendisinin belirttiğine göre fenerbahçe bakanlıktan futbol branşında kullanmak üzere 5 yıldızlı bir logo tescil etmiş ve bunu tüm medya organlarına gönderip bundan sonra bu logomuzu kullanacaksınız demiş. bu cepte.

  tff'nin resmi web sitesinde ise fenerbahçe futbol takımının logosu yıldızsız olarak kullanılmakta. yani fenerbahçe bakanlıkta tescil ettirdiğini iddia ettiği logosunu tff'ye bağlı hiçbir kurum veya organizasyonda kullanabilme durumuna sahip değil. tff bildiğiniz gibi en son rezalet bir karar alarak 1959 öncesi mahalli liglerin şampiyonluk hesabına katılıp katılmayacağıyla ilgili bir komisyon kurulacağını açıklamıştı. komisyon kurma kararı ne kadar hukuk dışı ve rezalet bir karar olsa da bu komisyonun kararı çıkmadan tff'ye bağlı herhangi bir organizasyonda fenerbahçe'nin 5 yıldızlı logo kullanma hakkı yok. bu da cepte.

  şimdi bu arkadaş diyor ki bütün medya kuruluşları olarak bizler tff'nin kararını bekliyoruz. buraya kadar tamam. peki o zaman adama demezler mi siz madem tff'nin tescil ettiği/edeceği logoları baz alıyorsunuz o zaman bu karar çıkana kadar neden halihazırda tff tarafından belirtilmiş kuralı uygulamıyor da, fenerbahçe'nin bakanlıktan tescil ettirdiği gayri meşru logosunu kullanıyorsunuz? e demek ki tff kurulundan fenerbahçe aleyhine bir karar çıkarsa da sizin gibiler yine bakanlık tescilli logoyu kullanabilecek. bu durumda tff'nin kararının bir önemi yok sizin için demek ki.

  abicim bakın kaç gündür haksızlığı haklı gibi göstermek için debeleniyorsunuz. debelendikçe daha da saçmalıyor ve agresifleşiyorsunuz. bunun sonucunda tüm futbol ortamının sırf sizin şımarıklığınız yüzünden gerilmesine sebep oluyorsunuz. bunu bilerek yaptığınızı da saçma sapan argümanlarla kendinizi savunmaya çalışırken rezil olmanızdan anlıyoruz zaten. siz insanları aptal mı sanıyorsunuz?
 • 40
  fenerbahçe'nin diego perotti'yi oynatmadığı her maç için roma'dan para kazandığını iddia etmişti. şimdi fenerbahçe o perotti'yi en az 8 ay oynatamayacağı bir sakatlık yaşadı diye göndermek istiyor. 8 ay boyunca her maç için roma'dan para cukkalama şansı varken bunu tepmeye çalışıyor. kendisinin bu konuda bir açıklaması olacak mı merak ediyorum. *
 • 21
  "emre belözoğlu, yöneticilik kariyerinin ilk yılında türk futbol tarihinin seyrini değiştirdi."
  doğru söylemiş ama eksik kalmış, ali koç'u unutmuş.
  fenerbahçe futbol takımı, lig tarihinde ilk kez üst üste 3 iç saha maçı kaybetti. o meşhur kadıköy cehennemi "soyunma odası sultanahmet meydanına döndü gelen hatıra fotoğrafı çektiriyor amk" haline döndü.
  sporla, fenerbahçe ile ilgili en güzel günleri bu olsun.
 • 41
  devletin kanalı trt’de açık açık fenerbahçe yönetiminin borazancılığını yapan muhabir.

  az önce canlı bağlandığı stadyum programında “osayi samuel transferinin esasen 2021-2022 sezonu için planlanlandığını, ancak sonrasında oyuncunun isteği üzerine qpr’ın inadının çabuk kırıldığını ve devre arası için transferin çok cüzi bir bonservis bedeliyle bittiğini” söyledi.

  bir yandan oyuncu için “takımında düzenli olarak forma şansı bulan, 23 maçın 22’sinde ilk 11 başlayan, championship için önemli bir oyuncu olduğu” yönünde güzellemeler yapıp iş paraya gelince yine çok cüzi sınırlarına inen bu adamın yönetimin tetikçiliğini yaparak insanları enayi yerine koymasına bakalım kim dur diyecek?
 • 117
  1- halil dervişoğlu'nun tercihi türkiye'de oynamak. illa galatasaray'da oynamak istiyor gibi bir durum yok. (rakiplerimizi masaya çekmeye çalıştı)
  2- mbaye diagne ayrılmak istiyor. (tam da böyle taraftardan kabul görmeye başlamışken arayı yeniden soğutacak bir haber)
  3- mbaye diagne kasımpaşa'ya önerildi.(bu oyuncu değersizleştirme sadece bizim oyuncularımıza yapılıyor. ersin 10 milyondu mesela)
  4- emre kılınç ve emre akbaba'ya teklifler var. (bu taraftarın iki futbolcuya sosyal medyadan hadi gidin artık diye pres yapması demek sonrasında attığı twiti de sildi üstelik)

  yönetim tarafından yalanlandı dün kendisi. bu yaz verdiği haberlerin ciddi bir kısmı doğru çıktık ancak şu son 2 gün içerisinde verdiği haberler pek de iyi niyetli değildi.
 • 197
  oh be şöyle normalleş işte, özüne dön, gerçek karakterini koy ortaya. bunun gibileri burada övenler iyi izlesin. fenerli ama işini en iyi yapan muhabirmiş. hadi oradan. hepsi sallıyor bunun uydurmalarının birkaçı tutuyor diye adamı musallat ettiniz. birkaç yıl önceki maaş haberinden sonra sadece dalga geçilecek bir muhabirken bir de gerine gerine boş konuşan genel yayın yönetmeni yapmışlar. bütün programlarda bağlantıları çok genişmiş, herkesle konuşabiliyormuş gibi takılıyor, çaktırmadan bu durumla övünmeye çalışıyor. abi akıl fikir var yönetici adamlar ne yapsın senin gibi boş beleş adamlarla konuşup. yalan dolan işte. çoğu muhabir böyle. bir yerden haber çıkıyor. hepsi günlerce bunun üzerine tweet atıyor. yorum programlarında falan bakın hiç biri bir şey bilmiyor sadece yorum. çok net.

  ben buradaki arkadaşlara çok kızıyorum. herkesin ya yaşı küçük ya herkes çok duygusal. iki güzel gözüken harekete yelkenleri suya indiriyorsunuz. bakın arkadaşlar gerçek hayattan bu kadar kopuk olmayın. sahtekarlara prim vermeyin. bunu herkes söyler ama tekrarlıyorum hakikaten hayatta çok üzülürsünüz.
 • 207
  https://twitter.com/...G_1RjCovkCYR37v5dcJA
  depremden etkilenen 2 takımın 25 kişilik kadrolarıyla başka bir şehirde, otelde kalarak lige devam etmesiyle, oyuncularının tek tek başka takımlar ve şehirlerde hayata tutunmasının aynı olmadığını düşünemeyecek kadar kafası çalışmıyor.
  bu oyuncular başka takımlarda oynayacak ki, kafası dağılacak.
  yeni arkadaşlar edinecek, yeni ortamlar görecek.
  o psikolojiden çabucak çıkıp toparlanacaklar.
  yabancı olanları yurtdışından isteyen yoksa burada yedek oturmaları yerine türk sayılarak oynamaları sağlanmış.
  tff takımlara ödemesini yapacak diyor.
  evet doğru da, hem bu gelirleri alıp hem de oynamayan adamlara para ödeseler daha mı iyi olacaktı?
  hem oyuncuları oynayıp formda kalacak, hem de maaş yüklerinden kurtulmuş olacaklar.
  o artı gelirle de kulüpler yaralarını sarmış olacak.
  çok basit bir örnek verelim. sam adekugbe kiralık olarak bize geldi.
  yarım sezonluk maaşı 5 milyon tl diyelim.
  sezon sonu memnun kaldık ve 20 milyon tl verip satın aldık.
  üstüne 2023-2024 maaşından da kurtulacak hatayspor.
  toplam 35 milyon tl’lik bir artı bir kazanç olacak hatayspor için.
  tersi olsa ve ayrılmak istese en az eksi 10 milyon tl zarar yazacaklardı.
  spor muhabirliği yapıyorlar ama şunu akıl edemiyorlar.
  aslında ediyorlar da işte fenerbahçeli olunca seviye rambo okan!
 • 198
  https://twitter.com/...G_1RjCovkCYR37v5dcJA

  sorduğu sorunun cevabını kendisi veriyor haberi yok. yav bunlar bu zekayla nasıl iş bulabiliyorlar? nasıl para kazanabiliyorlar? ya o karşısındakiler? söylenen cümleleri bile anlamayacak kapasitedeler.

  diyor ki; bu kulüplerde futbola asla dönemeyen adamlar var. bazıları da hiç umursamıyor diyor. güzel doğru.
  sonra da diyor ki; madem oynayabileceklerdi, antalya'da üs kursaydık oynasaydı bunlar. lan işte problem senin dediğin zaten. asla oynamak istemeyenler var, bir de oynamak isteyenler var. şu muhakemeyi yapamayacak seviyede bir zekaya sahip olsam, yemin ediyorum intihar ederdim.
App Store'dan indirin Google Play'den alın