• 1
  eveet, transferin son günü de olsa güldük, eğlendik ama artık gerçek hayata dönsek iyi olacak.
  şöyleki 2019-2020 sezonunun geride kalan ilk 3 haftasında sezona ve geleceğe dair ne skor olarak ne de oyun olarak ışık verdik.
  teknik ekibiyle, oyuncularıyla formsuz bir sezon başı yaşandığı aşikar.
  kimileri için bu durum takımın şampiyonlar ligini hedefleyerek yavaş yavaş eylül sonuna doğru form yakalama beklentisiyle alakalı, umarız da öyledir.
  transferlerin bitişiyle beraber kağıt üzerinde olağanüstü isimlerden kurulu kadroda top artık fatih hoca'da.
  tüm beklentimiz eldeki malzemeden hızlı oynayan güzel bir takım ortaya çıkarması yönünde.
  allah yardımcısı olsun...
 • 2
  4-4-2, 4-3-3, 3-5-2....... vs. hangi formasyonla sahaya çıkarsak çıkalım, bulunduğumuz durum itibarıyla odaklanmamız gereken olgudur takım olmak.
  çünkü iyi bir takımı oluşurabilecek teknik heyet ve biraz yaşlı olsa da iyi bir takıma sahibiz.
  bizim taraftar olarak beklentimiz; sahada terinin son damlasına kadar birbirleri için mücadele eden, birbirlerinin açıklarını kapatan, hücumun muslera'dan, defansın ileri uçtan başladığı ve topla fuzuli oynamaktansa az ama öz, seri oynayarak sonuca gitmeye çalışan iyi bir "takım" izleyebilmek...
 • 3
  iyi bir takım olabilmek için önce sahada bir şeyler başarmak, en azından enstantane sunmak ve ümitli olmak gerekir. onlar olmadan takım olunmaz. önce onlar olur, sonra oyuncular arasında takım olgusu kendiliğinden gelişir. o çok özlediğimiz elmanderli takım ruhu sahada bir şeyler olduktan sonra ortaya çıkmış ve önüne gelen her engeli hakem makem fener büyü falan demeden geçmiştir.
  taraftar olarak fatih terim olduğu sürece takım olgusuna tamamen destek veriyoruz zaten. bu bir gerçek. ama burada asıl takım oluşturma işi yine fatih hocaya düşüyor.