resim
Okan Buruk
Görev:Teknik Direktör
Takım:Galatasaray
Yaş:49
Uyruk:Türkiye
 • 5777
  belli başlı sevdalarından vazgeçmesi gereken hocamız. emre taşdemir ve mata form olarak yerlerde. zaniolo kesinlikle hazır değil ve ısrarla kurtarıcı olarak sahaya sürülüyor. mertensin yedeği henüz bulunmuş değil. kerem, oliveira, torreira, rashica, mertens, icardi altılısından gerçek anlamda alternatifi olan tek bölge kerem-barış alper rotasyonlu sol kanat bölgesi.
 • 5778
  doğru bildiğinden şaşmaması gereken hocamız. kimi nerde oynatmak istiyor ya da hangi oyunu oynamak istiyor bunlar kendisinin ve yardımcılarının bileceği işler. hocanın sosyal medya gazına göre kadro kurma gibi bir görev tanımı yok. "şu neden oynuyor, bu neden oynamıyor" gibi şeyler yazılıyor her tarafta. herkesin isteğine göre kadro ayarlasa maçlara 15 kişi ya da 8 kişi falan çıkmamız lazım.

  öte yandan bugün "x oynasın" diyenler yarın "bu neden oynuyor" diyecekler. bu kadar ani ve değişkenlik gösterilen bir ortamda hocanın bu tip şeylere kulak kapatıp kendi bildiğini uygulaması gerekiyor. oyuncularla çalışan kendisi dolayısıyla kimden ne performans alacağını bilen de kendisi.
 • 5780
  1 nisandaki a.demir maçına; muslera - boey - nelsson - apo - kazımcan - torreria - midtsjö- sergio - kerem - rashica - icardi. ilk 11 i ile çıkması lazım. mertens iyileştiyse midtsjö'nün yerine son 30-35 dk girsin.

  mata, yusuf, şu an için zaniolo falan hiç uğraşmamalı. finale kalmış şurada 9-10 hafta, bizi buraya başarıyla getiren kurguya çok zeval vermeden devam etmesi lazım. zaniolo zaten son 30-35 dk oyuna girerek, fizik performansını yükseltir. gerçekten kalitesini gösterirse de bir yerde formayı çeker alır.

  kaan, leo, zaniolo, barış, sam, yunus, midtsjö, berkan ve gomis'ten 5 tanesini de maçın gidişatına göre hamle için kullanıp geçmeli.

  sürekli ara verilen ligde, birde kadro ile çok oynarsak başımıza iş alırız. hiç gerek yok.
App Store'dan indirin Google Play'den alın