• 626
  süheyl batum’u 19 mayıs 2024 galatasaray fenerbahçe maçı sonrasında hukuki aksiyonları sahiplenmekle itham eder açıklamalarda bulunmuş yönetici.

  şampiyonluk yolunda takım tatsız şekilde ve kötü oynayarak derbi kaybetmiş, stadyum dingonun ahırına dönmüş, rakip orta sahada çalışanını dövüyor. beyefendinin ilk açıklaması başkanlık seçiminde rakibi olan süheyl batum hakkında.

  zaten sezon boyu hiç bir halta yaramamış, arada durup erden timur için seçilmiş/atanmış kavgası körüklemiş, 1 belki de 3 puanının hakem tarafından gasbedildiği hatay mağlubiyeti sonrası depremzedelerle alakalı apır sapır konuşmuşsun: belli ki ağzını açtığında saçmalayan birisin kimse mi uyarmıyor bu adamı ya.

  derbideki takımın kötü oyunu vs hakkında herhangi bir açıklama yapmak, takımı motive edip konya maçına camiayı kenetlemek yerine kulüp içi siyaset yapn bu ve bunun gibiler oldukça galatasarayda başarılar cezasız kalmayacak. biz yine şampiyon olacağız inşallah ama kendisi gibi yöneticiler sayesinde değil kendisi gibi yöneticilerimize rağmen şampiyon olacağız.
 • 627
  sahasında yaşanan rezillikten beri suspus olup ilk lafını süheyl batum aleyhinde eden mevcut ikinci başkan.

  süheyl hoca kendisine, "ali koç ve yanındaki eşkiyaların sahaya kadar girmesine engel olamayan metin öztürk bu konuda en son konuşacak kişidir." demiş.

  --- alıntı ---
  metin öztürk’ün açıklamalarını hayret ve şaşkınlıkla takip ettik. galatasaray’ın evi ve kalbi olan ali sami yen stadında galatasaray’ın emektarı olan stat müdürü darp edilirken ve kulübün genel sekreterine parmak sallanıp tehdit edilirken ortalarda olmayan, ali koç kulübümüze karşı ahlaksızca ifadeler kullanırken sesini çıkarmayan, ali koç ve yanındaki eşkiyaların sahaya kadar girmesine engel olamayan metin öztürk bu konuda en son konuşacak kişidir. maçın ardından yaşanılanlar metin öztürk ve mevcut yönetimin temsil yeteneğini kaybettiğini ve bu konuda acziyetini net bir şekilde ortaya koymuştur ve bütün galatasaraylıları utandırmıştır.

  bu konuda bizler de bu büyük camianın parçası olarak ekibimizle birlikte, maç sonunda derhal toplandık basın açıklamamızı hazırladık, ertesi gün de ali koç ve yanındaki eşkiyalar hakkında hukuk devletinin gereği olarak hak arama özgürlüğümüzü kullandık. bu konuda kendisinin rahatsızlığının sebebini anlayamadık. kulübün hak ve menfaatlerinin savunulması ve temsiliyeti noktasında acziyet gösterilmesi karşısında, biz galatasaraylıların hukuki girişimde bulunmasını eleştirmek en basit tabirle seçim propagandasının bizatihi kendisidir. yıllarca unutulmayacak bir utancı galatasaraylılara yaşatan ve günlerce sesi çıkmayan metin öztürk’ün stadımızı basan eşkiyalar yerine galatasaray’ın haklarını savunmaya çalışan galatasaraylıları hedef alması manidar ve düşündürücüdür.

  bu konuda takdiri galatasaray kamuoyuna bırakıyoruz.
  --- alıntı ---

  https://x.com/...Eserp%7Ctwgr%5Etweet
 • 628
  bin kere kendisine fenerbahçe hakkında dostane şekilde yorumlarda bulunmaması adına eleştiri yapıldı. hatta en son kendisi, başkan ve erden timur'un katıldığı üçlü toplantıda ya kadir çetinçalı ya da erinç bilican karşı taraf bu kadar düşmanca laflar ederken siz hala bu dille devam edecek misiniz gibisinden bir soru sordu. umarım aklı başına gelmiştir. he öyle bir mizacı yoksa başka konularla ilgilensin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın