• 1
  1991 doğumlu, porto rikolu pasör çaprazı. 2020-2021 sezonunda takımımız ile anlaşmış. açıkçası yerli isimlerle ilerleneceğimiz söylenmişti. ama sonra belki bir isim alabiliriz de denmişti. o isim de kendisi oldu. umarım başarılı olur, kendisine başarılar diliyorum.

  --- alıntı ---

  galatasaray hdi sigorta, yeni sezon kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor.

  daha önce murat yenipazar ve batuhan avcı’yı renklerine bağlayan sarı kırmızılı ekip, pasör çaprazı mevkiine porto riko’dan takviye yaptı.

  porto riko milli takımı oyuncularından, 1991 doğumlu pasör çaprazı maurice torres, gelecek sezon galatasaray için mücadele edecek.

  geçtiğimiz sezon japonya’nın osaka takımında forma giyen torres 2020 norceca olimpiyat elemeleri’nin en iyi pasör çaprazı seçilirken; norceca şampiyonası’nın da en skorer oyuncusu olmuştu.

  --- alıntı ---
 • 2
  2020-2021 sezonunun ilk 10 haftasında takımımızın en skorer oyuncusu olmayı başaran isim. ilk 2 maç çok beğenilmemiş ve nereden geldi bu adam denilmişti hakkında. ama sonradan yavaş yavaş ısınmaya başladı ve artık etkisini ciddi biçimde hissettiriyor. özellikle toplara çok sert vuruyor ve çok yüzdeli hücum ediyor. takımın da en etkili servis kullanan ismi. umarım sezon boyu bu performansını devam ettirir.

  (bkz: bombacı mülayim)
  (bkz: puerto rican bomber)
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!