resim
Matías Vecino Falero
Takım:Lazio
Mevki:Merkez Orta Saha
Yaş:32
Boy:1.87
Uyruk:Uruguay
 • 451
  kendisine olan tepki yükseltilen beklentinin patlamasıydı sadece. o süreç berbat yönetildi, gelinen noktada taraftar da haksızdı, yönetim de haksızdı, zora giren okan hoca oldu. okan hoca'nın şampiyonlar ligi planları için torreira'yı 8 numara oynatacağını, yerine arkayı toparlayan 6 numara aradığını da bilmiyorduk. herkes oliveira'nın iyisini alacağımızı zannediyordu. ha hoca öyle mahir bir adam ki kaan'dan zaten vecino yarattı. vecino da en fazla kaan kadar oynardı. vecino gelse de uçup kaçmazdı. galatasaray taraftarı vecino olmuyorsa ndombele olsun da demedi. oraya herkes hazır oyuncu istiyordu, ta transfer döneminin başından beri. davinson-ndombele paketi üstelik de ndombele kiralık iken vecino'dan daha mantıklı durdu. davinson'a 9 veriyorken gayet de orta sahaya da 10 mlyon euro harcanabilirdi. ama bazı isimlere o kadar taktık, onları o kadar bekledik ki onlar da olmayınca akşam pazarında donakaldık. yine de davinson-ndombele paketi pek çok kişiyi tatmin etti. davinson tamam ama ndombele'nin bu kadar futboldan uzak olduğunu yine tahmin edemezdik. florya'nın suyu muhabbeti, onun özgüveni vardı ama papaz her zaman pilav yemiyor işte.

  tüm bunlar yönetimin bilgi vermemesinden, sürekli beklentiyi yükseltmesinden, süreci alakasız yönetmesinden, öncelikli ihtiyaçlarımıza önem vermemesinden ve okan hoca'nın isteklerinden habersiz popülist taraftar tepkisinden kaynaklandı. çünkü biliyoruz ki yönetim de bazen okan hoca'yı dinlemiyor. taraftar da dinlemiyor. yine bu yanlış iletişim devam ediyor. değişen bir şey yok.
 • 454
  uruguaylı futbolcu.

  yaz transfer döneminde twitter'da, şurda burda çarşaf çarşaf "yok 3 milyon euro alacak yok kulübüne 5 milyon verilecek" diye veryansın edildi taraftar galeyana getirildi. aynı twitter ve içindeki kişilere göre yaz transfer döneminde maliyeti açıklanmayan futbolcularımızın hepsi çok uçuk paralar alıyordu sözde. misal, kerem demirbay imza atmadan 3 milyon euro maaş alacağı konuşuluyordu.

  ben, o dönem başında çıkan vecino maliyetlerine asla inanmıyorum. alsak belki tutardı belli tutmazdı kimse bilemez. fakat resmi kaynaklardan paralar açıklanmadan yönetime ve futbolculara saldırmak bayadır moda oldu taraftar içerisinde. bir durun soluklanın.
App Store'dan indirin Google Play'den alın