resim
Muhammed Kerem Aktürkoğlu
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:25
Boy:1.73
Uyruk:Türkiye
 • 7456
  yarısı kadar elestirilmeyen futbolcular baskılara dayanamayıp silindi gitti. bu adam geldiğinden beri her sene oyununa birşeyler katıyor yine yaramıyor. atıyor attırıyor yine yaranamiyor. sen 10 numaraya geç biz senin gibi çift hane asist gol katkısı alacağımız adamı bıraktık zahayi aldık dediler gitti bir şekilde orayı da öğrenmeye çalıştı, yine yaranamadı. tüketim toplumunun son örneği galatasaray taraftarı nezninde kendisinde yaşanıyor kaç kurtar kendini arkandan yerin dolmayınca niye gittin diye eleştiri alırsın ama olsun kendini kurtar hiç olmazsa.
 • 7459
  https://twitter.com/.../1731287788161474757

  adam çıktı manchester'a içerde dışarda sapladı, hala yaranamadı taraftara.
  ne dese hakkı. taraftar da bazen durması gereken yeri bilecek. x hesabı açan eline telefonu alıp kerem'e sallıyor.

  2 sezon önce ligde kalmamızı sağladı.
  geçen sene icardi ile beraber şampiyon yaptı.
  bu sene şampiyonlar liginde hala gruptan çıkma şansına sahipsek kendisinin payı takımdaki çoğu oyuncudan büyük.
 • 7460
  kerem'e yapılan haksızlık kimseye yapılmamıştır bugüne kadar. istatistik de bunu destekliyor. kendisini öven bir paylaşımı beğenmesinde herhangi bir sorun göremedim.

  kerem'i itin bir tarafına sokup ferdi kadıoglu'nu öven bir paylaşımı beğenmişti ferdi efendi. burada kerem kadar eleştirilmedi, türkçe bilmiyor bile dendi. *

  eleştirelim, bunda bir sıkıntı yok ama sanki kendi değerlerimizi küstürmek isteyen bir güruh var.
 • 7461
  ben burada kerem'i her zaman savundum fikrim hala aynı bizim için çok kıymetli de artık futbol dışı bir sebeple yavaştan kızmaya başlıyorum.

  bu dünyada messi ve ronaldo dahil kimse %100 kendini kabul ettirememiştir. psg taraftarı messi'yi kaç defa protesto etti.

  türkiye'de milyonlarca gs taraftarı var. bunların geneli de keremin arkasında. seviyor, inanıyor, destekliyor. bu milyonların içinden kendisine boş boş sallayanlar illa ki olacaktır. kimisi kıskançlığından kimisi inancından kimisi tipine dahi gıcık olup saldırabilir. şu an 3 sene önce erzincan’dan gelen toy çocuk değil. meyve veren ağaç taşlanır bunu asla unutmamalı.

  bu boş muhabbetlere takılırsa hem kendi hem biz kaybederiz. kerem kardeşim sen iyi futbolcusun, sen iyi futbolcusun, sen iyi futbolcusun. takım için oyna gerisi kendiliğinden gelir.

  formsuz olduğunda eleştirilecek gerekirse yedek de kalacak o ayrı da işinin dozunun kaçtığı haksızlık edildiği kesin.

  sadece bizim değil türk milli takımının da en iyi oyuncularının başında geliyor. bugün cengiz ünder ya da irfan can kahveci ile kafa kafaya takas edelim desek kaç kişi kabul eder? fb camiası balıklama atlar bizden de bunu kabul eden %10’u geçmez.
 • 7462
  "umarım kısa süre içerisinde takımdan giderde ondan sonra görürüm sizi, değerini anlarsınız vs.." tandanslı entryler yazarak negatif basmayı seven taraftarlar gördükçe beni bir gülme alıyor.

  yahu bu takıma kimler geldi kimler gitti, şampiyonlar liginde ronaldo ile gol krallığında vs atan burak yılmaz'ı siktir etti bu takım ne oldu öldük mü? galatasaray silindi mi yeryüzünden ?

  kerem galatasaray'a yararlı olmuş ve yararlı olması gereken bir futbolcu. hem kendi selameti hem de galatasaray'ımızın selameti için böyle olmak zorunda.

  aksi durumda vazgeçilir kendisinden olur biter, kimseyi ilahlaştırmaya gerek yok.(söz konusu icardi olsa bile)
App Store'dan indirin Google Play'den alın