• 3
  --- alıntı ---
  adam 150 milyon euro ile geliyor. en kötü bir kaç oyuncuyu ederinin 8 katına satıp ffp'den de kurtulurlar.(mesela islayı milana 15 milyon euroya satmış gibi gösterirler(mesela islayı milan alır 15 milyon euroya, ali koç milan başkanına 15 milyon euro verir o da fenerbahçeye verir vs). adamlar dünya kadar transfer yapacak, stad dolacak vs. bizse muğdat çelikle musa çağıranla vs uğraşıyoruz. kendimize gelelim!!!!
  --- alıntı ---

  daha yeni şampiyon olmuş ve seçimden zaferle ayrılmış fatih terim - mustafa - cengiz - abdurrahim albayraklı takımı abuk sabuk transfer üzerinden saçma sapan işlere girmeye başlayanlardan biri. biraz emeğe saygınız olsun. şampiyon olup bitince unutulmaya başlıyor demek ki ama bu takım orta sahası olmadan, yani ndiaye yokken ve fernando sakatken aylarca oynayıp şampiyon olmuş bir takım. hocanın emeği, futbolcuların emeği, yönetimin emeği, deplasmanlarda yenilmemize rağmen ertesi hafta stadı full doldurmuş ve inancını hiç kaybetmemiş taraftarın emeği var. sizin gibi transfer obezlerinin değil. sadece transferle olmadığını kaç sezon tecrübe etti bu lig. kaldı ki bizim as kadromuz iyi. as kadroya ve rotasyona uçmadan gerekli takviyeleri yapıp devam etmek yeterli olacaktır. uefa ve ffp konusundan, yabancı kontenjanından hiç haberiniz yok. uefa'nın 45 veya 55 milyon maaş bütçesi verdiğinde şu an ki kadronun bile bu bütçeleri geçeceğinden haberiniz yok.

  ali koç gelirse şunu alacakmış bunu alacakmış. alırsa alsın kardeşim. biz kendi işimize bakacağız. sen galatasaray taraftarısın, korkunun peşinde koşamaz galatasaray taraftarı. rvp'leri, nani'leri aldı da ne oldu ? şu an gayet iyi gidiyoruz ve bu ortamın huzurunu saçma sapan gerçek dışı transfer istekleriyle kimse bozamaz. senin gibi düşünen bir sürü taraftar var o yüzden belki görürler bu yazıyı. bu adamlar 2 transfer için yarın bir gün sezonun yarısında gelmiş ve ondan başka kimsenin şampiyon yapamayacağı sezon, 7 şampiyonluklu hocaya bile sallamaya başlarlar yakında.

  evet transfer dönemleri eğlenceli oluyor, ben de yazıyorum, goygoy da yapıyoruz. ama her şey iyi giderken bu saçmalayan karamsarları, şımarıkları görünce çıldırıyorum.

  daha transfer dönemi başlamadan böyle yaparsanız geçmez bu yaz. asıl siz kendinize gelin.
App Store'dan indirin Google Play'den alın