• 3
  (bkz: #2849692)
  (bkz: #2840917)

  bu entry'lere bakınca ve yazarın fatih terim'le olan konuşmalarını doğru olarak varsaydığımızda hocaya daha çok sinirlenirim. aksi durumda yazar yalancı konumuna düşer zaten.

  çünkü yönetimin arkasından atıp tutmuş hoca bu entry'lere göre. benim istediğim adamı alamıyorlar, yönetim benim arkamda değil vs. bunlar düşmanların hoşuna gidecek gizli görüşler olması gerekirken şu an sözlükte okuyoruz.

  hoca yazar arkadaşımıza güvenip de bunları anlattıysa eğer, arkadaşımız hocanın güvenini boşa çıkaran konuşmaları özetlemiş. ben yazarın doğru konuştuğunu varsayarak kendisine tek kelime etmiyorum. suç, kendisine bu denli gizli görüşleri anlatan fatih terim'indir. yönetime arkamdan iş çeviriyor mesajı verip de kendisi böyle bir şey yapıyorsa da hiçbir farkı yoktur.
 • 6
  (bkz: #2840917)

  yazar arkadaşımızın doğruyu söylediğine gönülden inanıyorum, çünkü zaten halihazırda sosyal medyada hocanın ne düşündüğünü anlatan bir sürü hesap var. örneğin aşağıdaki hesap 2 gün önce biz burada arda turan'a kapılar kapandı haberini kutlarken, "işler çığrından çıktı, hoca küplere binse hakkıdır" diye tweet atıyordu. yani hocanın tepkisini ulu orta dile getirmesi, sağına soluna konuşması onun için çok normal. o istiyor ki sadece ben konuşayım, kimse konuşmasın. mesela bu vatandaş işlerin karıştığını nereden anladı dakikasında? hocanın bu süreci dikkatle yürütelim, açıklama yapmayın dediğini falan nereden biliyor? belki de o toplantıdan sonra basına haber verin kararı çıkmıştı, bu vatandaş nereden anladı hocanın kızacağını? biz daha dün akşam öğrendik hocanın kızdığını. belli ki hocanın yakınında bir yerde. bunun dışında dediği çoğu şey de ayrıca sonradan doğru çıkıyor.

  https://twitter.com/omertasbas17?s=08

  anlayacağınız fatih terim'in dünyasında içini dökmek, fikrini belirtmek, açıklama yapmak, haber vermek sadece fatih terim'e özel. gerçi ben arda turan olayında köstebek hikayesinin yönetime can acıtıcı bir darbe vurmak olduğunu düşünüyorum. yoksa haber sızsa ne sızmasa ne. sanarsın araya manchester city girip arda'yı alacak. boş goygoy. 100 gazeteci varsa 98'i arda gelecek diye haber yapıyordu. 2 tanesi gelmeyecek dediği için zıplıyor yerinde hocamız, diğer 98'ine sen mi diyordun hocam gelecek diye? nereden buldu bu kadar adam bu cesareti?

  edit: şimdi hem geronimo'yu hem de linkteki arkadaşı afişe ediyor gibi gözükmek istemem. ben bir taraftar olarak zaten bu tarz konularda bilgi almak için sözlükte, sosyal medyada takılıyorum. okumaktan, bilgi sahibi olmaktan da galatasaray'a zarar vermediği sürece keyif alıyorum. benim kimseye direkt erişimim yok. yöneticilerin, futbolcuların ne düşündüğünü, ne tepki verdiğini birinci ağızdan duymak benim için çok anlamlı.
 • 7
  (bkz: #2849692)

  (bkz: #2840917)

  yanlış bir çıkarımda bulunmuş yazar. iş hayatı, sosyal hayat bunlar birbirinden ayrıdır. hoca başkanlara karşı egoist olabilir, futbolcularına karşı babacan olabilir, taraftara karşı sıcakkanlı olabilir, gazetecilere karşı agresif olabilir. ailesine karşı da son derece nazik olabilir. bunların hepsi mümkün şeyler. bi insan bir tavır seçip onu karşısına çıkan herkese karşı uygulayacak diye bir kural yok. 2008 senesi florya'ya giden fenerbahçeli bir arkadaşım da hasan şaş için sahadaki haliyle hiç alakası yok çok neşeli çok esprili çok kral birisiymiş demişti. ancak bu hasan şaş'ın konu saha içi olunca kavga etmeye kadar gidebileceği gerçeğini değiştirmiyor.
 • 8
  normalde forum sitelerinde ve sözlüklerde nick6 okuyan bir şahıs değilim ama nedense birden girdim ve yazılanları gördüm. söylenen şeyler "hoca böyle bir şeyi herhangi bir taraftara anlatmaz" yönünde. yapmayın arkadaşlar ben o yazılarda ima etti diyorum. açık açık söylemese de bu çok netti. e zaten akabinde yapılan mustafa cengiz toplantılarında da anlayacağınız üzere bu söylediklerim kanıtlanmış oldu. evet hocanın yönetimle arası açık ama taraftarı ve camia için sineye çekti gördük. ayrıca fatih terim gibi bir adamın herhangi bir şahıstan ya da yönetimden çekineceğini ciddi manada düşünüyor musunuz? keskin dili ve sert duruşu nedeniyle çok şeyler yaşamadı mı bu insan.

  ben sadece çok sevdiğim hocayla oturup muhabbet ettiğimizi ve bu sohbeti hocayı sevenlerin çokça olduğu bu platformda paylaşmak istedim sadece bu. saçma sapan kaos teorileri üretme çabam yok, olmaz da.
App Store'dan indirin Google Play'den alın