• 61
  her daim taraftarın laf ettiği kişilerdi. işte "niye kimse para vermiyor, niye kimse takımına destek olmuyor ıvır zıvır".

  son dönemde takımına en fazla desteği veren bir zengin var. galatasaray için gecesini gündüzüne katan, sponsor olan, kulübe başka sponsor bulup cebinden para vermeye devam eden.*

  erden timur.

  koç holding'i karşısına aldı bu adam bence ötesi yok. kişisel işlerine çomak sokmaya çalıştılar hala da çalışılıyorlardır. velhasıl "zenginler takımına sahip çıkmıyor" dedikten sonra 1.5 senede tükettik biz bu adamı. sezon sonu da gidecek muhtemelen ki ben olsam bir daha kulübün kapısından geçmem. bizim uğraşacak milyon dolarlarımız yok gerçi biz sıradan taraftarız. mecburuz ama bu adamlar değil.

  galatasaraylı zenginler niye kulüple uğraşmıyor? aha işte bu yüzden uğraşmıyor. sinir, stres sahibi mi olsunlar? ilk hatanda tepene taraftarın mı çöksün? her neyse zenginlik güzel şey. toksik bir ortama girmeyi gerektirmeyecek kadar güzel şey.

  bugün hataları olduğunu belirterek yazıyorum bunları ama o kadar. sayısız başarılı işi var bu adamın dabbe ilan etmeye gerek yok.
App Store'dan indirin Google Play'den alın