• 6106
  istisnasız gelen hepsinin “para yok” edebiyatı yaptığı yönetimlerdir. hiç değişmiyor yani ben 32 yaşındayım özhan canaydın döneminden itibaren hatırlıyorum ünal aysal’ın ilk 2 senesi hariç bu kulüpte hiç para olmadı.

  hani üst üste şampiyon oluyorsun, rekor bedelle oyuncu satıyorsun yine aynı mevzular konuşuluyor.

  mesela şu;

  --- alıntı ---

  süleyman rodop: “galatasaray, 30 haziran'da uefa'ya borçsuzluk kağıdı verilecek. galatasaray, 30 haziran'a kadar toplam 16 milyon euro ödeme yapacak.

  ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yok.”

  --- alıntı ---

  2 sene üst üste şampiyon olmuş, cl, loca, kombine, forma gelirleri tavan yapmış, tarihin en yüksek oyuncu satışı gerçekleştirmiş kulüple alakalı hala bu tarz haber yapılması bile bana acayip geliyor.

  demekki biz fenerbahçe gibi 10 sene şampiyon olmasak yahut beşiktaş gibi 5-6 senede bir şampiyon olsak kapatıp gideceğiz kulübü.
 • 6108
  bankalar birliğinden 2-3 ay içinde çıkacağız demiş başkan. bahsettiği sürede kulüp 10 milyon dolar ödeyecek. florya şöyle oldu, böyle oldu diye anlatıyor ama seçime kadar bu anlaşmadan çıkmış olacağız diye söz vermişti. verdiği en basit sözü tutamamasının bedeli 10milyon dolar.

  10milyon dolar tam olarak yusuf demir ile rafa silva arasındaki fark!
  beşiktaş zaten ölmüş, gömmeyi unutmuşlar, kıskanacak değilim ama başkanın biraz gecikme dediği şeyin ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın