• 6104
  her olayda saha içinde kalmaya çalışıp, haksız cezalara, leyhimizde verilmeyenlere , aleyhimizdeki pozisyonlara direkt karar veren var hakem gruplarına rağmen mücadelesiyle liderlik koltuğuna oturan galatasaray takımı ve teknik ekibinin emeklerini masa başında yemeye çalışanlara önlem almazlarsa yaptıkları güzel şeyleri silip atacak yönetimdir. yazık etmeyin bu takıma birlikteliğe. sesinizi çıkarın, oyunlara sessiz kalmayın. gücünüzü kullanın.
 • 6105
  son haftalarda bizim ve fenerbahçe'nin rakiplerinin bize ve fener'e karşı uyguladıkları iç saha ve deplasman tribünü politikalarıyla aleyhimize gerçekleşen şu tibün şikesi işinde kafalarını kuma gömmekten allah rızası için artık vazgeçmelerini ve bir aksiyon almalarını istediğim ve beklediğim güruhtur.
  1. galatasaray taraftarına büyük oranda kurallar gereği ilgili stat kapasitesinin %5'i ayrılırken, fenerbahçe'ye ayrılan oran son haftalarda iyice cozutmuş durumda.
  2. bunun bir de bilet fiyatları ayağı var, galatasaray'a uygulanan her daim en ucuz yerin %30 fazlası iken (kanunen tamam), fener'e böyle bir kriter uygulandığına pek denk gelmedim.
  3. gelelim ev sahibi takım tribünlerinin kimlere, hangi passoliglilere açık olacağı konusuna, en taze maçlar olması adına, az önce fatih karagümrük - fenerbahçe maçına galatasaray logolu passoligimle hem fener, hem de karadümrük tribünlerinden bilet almaya yeltendim. lakin her iki yerden de bilet almam sistem tarafından, tam da olması gerektiği gibi, engellendi.
  ama diğer yandan medyaya yansıyan bilgilere göre fenerli bir kişi alanyaspor - galatasaray maçında alanyaspor tarafından bilet alıp 90 dakika ali sami ten'e sövebilecek, aynı 3-4 hafta önceki kasımpaşa maçımızda olduğu gibi.
  lütfen yönetim olarak sessiz kalmayın, aksiyon alın!!!
  (bkz: 17 mart 2024 kasımpaşa galatasaray maçı)
  (bkz: 14 nisan 2024 karagümrük fenerbahçe maçı)
  (bkz: 15 nisan 2024 alanyaspor galatasaray maçı)
App Store'dan indirin Google Play'den alın