• 10133
  fbjk bir transfer yapmayagörsün şirazesi kayıyor. her sene aynı terane. yahu senelerdir bu yangını yapıyorlar da ellerine ne geçti merak ediyorum. kaç sezondur hala orta saha arıyoruz. hatta fernando gittiğinden beri arıyoruz bile diyebilirim. neyi değiştiriyor mesela bu bağırtı çağırtı? boş.

  kazanılan başarının yangıncılıkla bir ilgisi yok. vallahi de yok billahi de yok. yöneticileri germekten yanlış kararlar aldırmaktan başka işe yaramıyor.

  nasıl oluyor da her sene kafayı resetleyip aynı cümleleri yazabiliyorlar aklım almıyor. öldük bittik. hep bir endişe.

  edit: dursun aydın özbek'i gayet de iyi biliyorum ama taraftarı da biliyorum çok şükür.
 • 10134
  galatasaray taraftarının mourinho’yu, rafa silva’yı, oğuz aydın’ı dert ettiği yoktur. dert ettiği şey dursun özbek’in her zaman yaptığı gibi tutarsız açıklamalarıdır.

  geçen senelerde erden timur varken çok konuşmuyordu da biz de sinir krizi geçirmiyorduk. mesela ben bir taraftar olarak dursun özbek’i televizyonda gördüğümde sinirlerim zıplıyor çünkü inanılmaz rahat yalan söylüyor.

  bankalar birliği ve kemerburgaz’dan ötürü bile idari olarak ibra edilmemesi gereken adam “transferleri kampa yetiştireceğiz” deyip üstüne “ya avrupa şampiyonasıyla satmamız gereken oyuncular vardı ben onları unuttum bu sene zor geçecek” diye açıklama yaparsa taraftar eleştirir.

  yaşı küçük olanlar 2015-17 arasındaki dursun özbek’i hatırlamıyor belli ki. ama şerbetli olanlar bu adamın yalan söylediğini gördüğü an bir bir o dönemler aklına geliyor. az bile tepki gösteriyor galatasaray taraftarı ki şu an buna tepki bile denmez.
App Store'dan indirin Google Play'den alın