• 934
    önümüzdeki sezondan itibaren çok daha profesyonel yönetilip yeni kemerburgaz tesislerimizde galatasaray'a daha çok fayda sağlamak üzere yeni okan buruk, bülent korkmaz, arda turan, semih kaya, ozan kabak, emin bayram, yunus akgün'ler yetiştirmesini beklediğim altyapımız. artık yeni tesisimizin de kurulumuyla ve yazın borçsuz bir galatasaray görme umuduyla altyapımızın da daha da büyüyüp galatasaray a takımına düzenli olarak oyuncu veren bir hale bürünmesi gerekiyor.
  • 935
    fizik gücü düşük, 1.70 boylarında, topla arası çok iyi ama 22 yaşına kadar fiziğini oturtamayan oyuncular almaya devam edecekse kapatılmasını tercih ederim. kendilerinden 2-3 yaş küçük avrupalı çocuklara karşı fizik olarak eziliyoruz çünkü oynanan maçlarda. ortalama bir avrupalı altyapı ürünü sahaya çıktığında fiziği oturmuş ve oyunu ezberlemiş oluyor bizim ürünlerimiz futbolu öğrenene ve fiziğini geliştirene kadar 3-4 sezon geçiyor.

    ozan kabak ve aynı nesilden altyapı ürünlerine bakarsak ozan'ın çalışmasının karşılığını nasıl aldığını, diğerlerinin de alt liglerde süründüğünü görebiliriz. fizik olmadan hiçbir şeysiniz günümüz futbolunda, fiziğiniz yetersizse basit bir oyun planına karşı bile çözüm üretemezsiniz sahada.
App Store'dan indirin Google Play'den alın