• 6560
  ali koç’un kesinlikle yeniden aday olmaması gerekiyor. sadece kendi kulübünü başarısızlığa mahkûm etmiyor, ülke futbolunu da çıkmaza soktu. bu memleketin insanlarını birbirine düşürüyor.

  twitter sohbet odalarında takımlarını konuşmasını dinledim biraz. bunların yolu yol değil. akıl sağlığını kaybetmişler diyeceğim abartı olmaz.

  akp hükümeti
  devlet iradesi
  derin devlet
  terör örgütleri
  mafya
  yunanistan fetö bağlantısı
  almanya fetö ilişkisi
  iş dünyası

  bütün bu saydıklarım fb için birleşmiş olabilir mi? böyle bir şey mümkün mü? devleti yıkmaya, hükümeti devirmeye çalışan bir örgüt aynı zamanda şunlar da şampiyon olmasın mı diyor?

  türkiye’nin en büyük sermayesi olan ali koç. elinin uzanmadığı yer yok. iktidar ile arası kötü olsa bu kadar büyümesine müsade edilir mi? türkiye pazarı bunların elinde. hâl böyle iken iktidar ve iş dünyası işini gücünü bırakıp bunlar şampiyonluk yaşamasın diye mi uğraşacak?

  ülkeyi tek bir kişi yönetiyorken o kişinin haberi yok, ankara bize karşı yapılanma içinde demek akla mantığa uygun mu?

  bu dış güçler kimi destekliyor? galatasaray, başakşehir, bjk, ts sırayla şampiyonluk yaşamış. bu dış güçler her seferinde kararını mı değiştiriyor? galatasaray bu düzeni sağlıyorsa neden öncelik sırasını başka takımlara veriyor? örneğin başakşehir ilk defa şampiyon oldu. tam da biz zirveden düştükten sonra liderliği aldı. bjk şampiyon oldu. averaj ile verdik şampiyonluğu. ts şampiyon oldu. 13. olduk.

  fb taraftarı çıkılmaz yola girmişler. söyledikleri şeylerin hiçbirinin mantıklı açıklaması yok. fb şampiyon olduğunda cumhuriyet yıkılmayacak. güneş batıdan doğmayacak. herkes hayatına kaldığı yerden devam edecek. koca camia şampiyon olamıyor diye küsüyor.

  buraları okuduklarını düşünmüyorum. okusalar bile bir etkisi olmaz. terör, mafya, hakem vs devam ederler. lâkin şunu söyleyeyim. uyutuluyorlar. başarısızlıklarını örtmek için taraftarları yönlendiriyorlar. böyle bir yönetime ve bu zihniyete mecbur değilsiniz. daha iyisini isteyebilirsiniz. birisi sadece babası zengin diye başınızda olmamalı.
 • 6561
  gerçekten sabır sınırlarını zorlayan kitle.

  33 maçta 86 puan toplayan takımları lige havlu attı diye operasyonun kralının yapıldığını iddaa ediyorlar. 33 maçta 90 puan toplayan takımın haksız yere lider olduğunu ima ediyorlar.

  galatasaray bu sezon 4 maçta puan kaybetti. sezon başında berabere kaldığımız kayseri’de net penaltı verilmedi, yenildiğimiz hatayda son dakika icardi’nin ayağına basıldı penaltı verilmedi, berabere kaldığımız fener maçında icardi’ye yumruk atıldı yine penaltı verilmedi ve berabere kaldığımız sivas maçında yine bize verimeyen penaltı ve hakemin kötü yönetimiyle çalınan 2 puan.

  akan oyunda kolay kolay gol yemeyen takımız, ligin en az gol yiyeni olmamız tesadüf değil. bu arkadaşların operasyon diye ağladıkları şey olmasa yani sene başından beri yabancı var hakemi olsaydı şu an biz muhtemelen en kötü 95 puan falanda olurduk, o da kazanılan penaltılardan birini kaçırırsak.

  peki fener kaç puanda olurdu en fazla 75. ağlamayın o operasyonlar sizi hala bu kadar üstte tutan.
 • 6562
  22 nisan 2024 sivasspor fenerbahçe maçında dijku kırmızı kart görmesi gerekirken görmedi ama bunlar hakem o pozisyona penaltı vermedi verseydi dijku'ya kırmızı kart gösterirdi diye yine mağdur oluyor. atılması gereken oyuncunuz atılmamış bu kadar basit, mağdur falan değilsiniz hakem yine sizi kayırma fırsatı bulduğu yerden kayırmış. bunun üzerinden resmen fener medyası bir daha olmasın ha diye uyarı vermek adına böyle saçma bir bahaneyle pozisyonun penaltı olmadığını iddia ediyor.
 • 6563
  22 nisan 2024 sivasspor fenerbahçe maçında inanılmaz kılitlenmiş taraftar grubu.

  maçın hakemi cihan aydın'a sövemiyorlar çünkü hepsi biliyor kasımpaşa maçında olmayan eli varda izleyip penaltı verdi adam. bugün buralara geldilerse bu hakem sayesinde.

  var hakemine sövemiyorlar çünkü aylardır yabancı var gelmezse ligden çekiliriz diyorlar.

  sivasspor'a sövemiyorlar çünkü 2 oyuncu harici sivas'ta kimsenin puan almak gibi bir hevesi yoktu.

  bülent uygun'a sövemiyorlar çünkü bülent bunlardan daha çok üzüldü fener'in puan kaybetmesine.

  suçu kendi takımlarında bulmamak için herşeyi deniyorlar şu an.
 • 6566
  icardi tarafından çıkmaza sokulmuş taraftardır.

  şöyle ki; biliyorsunuz bunlar süper kupa maçında u-19 ile çıktılar karşımıza ve 50. saniyede gol yiyince de sahadan çekildiler. o gün ondan sonraki gün sonraki gün hep şu serzenişlerini duyduk "çoluk çocuğa gol attınız, anca onları yenersiniz".

  bugün ise icardi fenerbahçe u-19 takımını içeren bir 23 nisan paylaşımı yaptı.

  https://twitter.com/.../1782748226883338467

  durum böyle olunca da kilitlendi kaldı fenerbahçeli güruh. şimdi laf etseler bir dert etmeseler bir dert. hakaret ediyorlar bol bol ama içten içe acayip kuduruyorlar ve bu durumdan inanılmaz keyif alıyorum.*
 • 6567
  kudurmaları başka seviye keyif veren iqsu ayakkabı numarasından küçük topluluk. hala muhtemel şampiyonluğumuza şike, fetö iması yapıyorlar. mutlaka bu söylemlere kızanlar vardır ama bunlar bu kafada olduğu sürece başarısız olmaya devam edecekler. gelecek adına güzel şeyler bunlar, sorgulamıyorlar.

  madem bir güç 10 yıldır şampiyon olmanızı engelliyor, o zaman yarışmanın ne anlamı var? çekilin liglerden.
 • 6568
  2023-2024 sezonunda; istanbulspor, bursaspor, akhisar ve giresun gibi takımların küme düşmeleri neticesinde "ilahi adalet" diye seviniyorlar. bu adamların büyük kısmı, tedavi altına alınması gereken ruh hastalarından oluşuyor gerçekten.

  bak, bak kafaya bak. bu adamlar küme düşmeyi hak etmiş. ilahi adalet tecelli etmiş. çünkü fenerbahçe'ye zorluk çıkarıp, güya kötülük yapmışlar.

  peki.

  diyelim ki haklkısınız, ilahi adalet bu. peki güzel kardeşlerim, 10 yıldır bu çektiklerinizin sebebi ne? yine ilahi adalet olabilir mi acaba? ve görünüşe göre, önümüzdeki 10 yılınız geride bıraktığınız 10 yıldan da karanlık. nasıl olacak bu işler?
App Store'dan indirin Google Play'den alın