• 6195
  saçma sapan bir taraftar grubu. lan oğlum sürekli kafanızı kuma sokup gerçekleri görmekten kaçıyorsunuz, sonra ilkbahar gelmeden kuyruğunuzu kıçınızın arasına sıkıştırıp gidiyorsunuz. bunlarda eleştiri kültürü değil biat kültürü olduğu için iyi giderken kötü şeyleri dillendirip takımı rayına sokamıyorlar. saçma sapan hakem kararları ile puanları topluyorlar, sonra nordxxx gelip çakıp geçiyor 6 tane. sonrası klasik zaten yallah bayır aşağı.
 • 6196
  başına ne geliyorsa hak eden taraftarlardır. size sene başından beri, ali koç ve medyası sizi uyutuyor demiyor muyuz? mhk başkanı, hakem, tff diyerek her maç sonu kendileri kollanmışken, sanki doğranmış gibi insanların aklıyla dalga geçilirken, siz ne yapıyorsunuz? bunlara inanıyorsunuz veya inanmak istiyorsunuz. iyi misiniz? değilsiniz, olamazsınız da. 6 yediniz lan köy takımından. biz sizinle dalgamızı geçeriz, maytap yaparız ama kendinize gelmezseniz bu adam sizi köy takımına çevirecek haberiniz olsun. bakın, takımınız çok ama çok kötü yönetiliyor. lütfen bunu kabul edin artık. yönetiminiz ve paralı sosyal medya adamlarıyla, her hafta twitter'da algılar kasıp, sizin duygularınızla dalga geçiyorlar. siz de bunu çok güzel yiyorsunuz. geçen yıl hoca vardı başınızda , takım eksikti. bu sene takımınız kadro olarak iyi (orta saha merkez dışında) ama hoca yok. yani yönetiminiz her sene bir şeyi eksik yapıyor ve sizinle asıl maytabı geçiyor ve siz buna rağmen onların yarattığı hayali düşmanlarla savaşıp, komik duruma düşüyorsunuz.

  aklınızı başınıza almanız için allah size fırsatlar sunuyor ve siz akıllanmıyorsunuz. ya kendinize gelin yada tamamen biteceksiniz, akıllılarınıza güzel bir tavsiye.
 • 6197
  inkar, öfke, pazarlık, depresyon ve kabullenme. yani yasın 5 teorisi. herkes bunu zaman zaman yaşar. fenerbahçe taraftarı ise her sezon bunu tekrar yaşıyor. her sezon başı cicim aylarından sonra bu döngüyü fenerbahçe taraftarından takip edebilirsiniz. dua etsinler, her federasyon kendilerine tolerans göstermiştir. delidir ne yapsa yeridir diyorlar muhtemelen. psikoloji komple gidik. bu kafadan fayda gelmiyor.

  galatasaray taraftarı bu döngüye girdiğinde direkt başkanını, yönetim anlayışını ve kadroyu değiştiriyor. ya bu aşamaları hızlı geçiyor ya da bu aşamalardaki döngüleri tekrar etmiyor. bu camia her daim kendi özeleştirisini yapmıştır. başarısızlık kim olursa olsun ondan gelsin, isterse efsanesinden gelsin, gerekirse kapıyı göstermesini her zaman bilmiştir. düşünün 6 sene olmuş 6 sene. 6 senede tek bir başarı yok. ve skandal bir maçta 6 tane üstüne yiyorsun. hala tribünden ali koç istifa sesi yükselmiyor. hala sırf zengin diye adamın kıçını yağlıyorlar. bu manzara galatasaray'da olabilir mi ya, mümkün mü böyle bir şey.

  yazın futbolla, kışın basketbolla, baharda da voleybolla ilgilenen taraftar. döngüye bir de böyle bakın :)
 • 6203
  asla akıllanmayacak bir grup, güruh, topluluk.

  geçen gün aşağıdaki paylaşımı gördüm. o zaman yazacaktım bunları ama araya iş güç girdi, iyi de oldu bi nörşeland maçı falan oldu.*

  paylaşım bu: https://twitter.com/.../1729955871470276636
  komik olduğu için bir başkasının komik tepkisiyle beraber paylaşıyorum.

  ya kardeşim eyvallah zlatan'lı rooney'li manu'yu yendiniz eyvallah. ilk maçında 4 yediğiniz takımı yendiniz ona da eyvallah da nerede yendiniz? avrupa ligi'nde. biz maguire'lı, onana'lı manu ile nerede oynadık? şampiyonlar ligi'nde. acaba maguire'lı onana'lı manu sizin yendiğinizden -her şeye rağmen- daha iyi bir manu olabilir mi? bunu düşündünüz mü hiç mesela?

  10 yıldır lig şampiyonluğu görmemiş, daha da uzun süredir şampiyonlar ligi'nde boy göstermemiş bir takımın destekçileri. az kaldı efsane statüsüne ulaşmalarına. bir 4 sene daha şampiyon olamazlarsa orada da büyüklük taslamaya başlarlar biz daha vefalıyız diye. bugün türkiye'nin herhangi bir lisesine gidip fenerbahçeli çocuklara sorun bakalım en son lig şampiyonluğunu nasıl kutlamışlar? nasıl cevaplar alacaksınız çok merak ediyorum. bir de şampiyonlar ligi'ni sorun onlara, hiç o müziğe karşı bir duygu geliştirebilmişler mi bi gözlemleyin.

  hadi abicim hadi.
App Store'dan indirin Google Play'den alın