• 6546
  sezonun* geri kalanında sakatlıklardan dolayı bir hayli sıkıntıya düşecek takımdır.

  -25 golle takımın takımın en golcüsü valencia'nın iç menisküs sakatlığı varmış. sahalara dönmesi ortalama 3-4 haftayı bulabilir.
  -10 golle takımın en golcü ikinci oyuncusu batshuayi'nin kasık sakatlığı bulunuyor. ortalama 4-6 hafta sahalardan uzak kalacak.
  -4 golle takımın en golcü üçüncü oyuncusu joshua king'in hamstring yaralanması varmış. sahalara dönüşü 3 haftayı bulabilirmiş.

  - 6 golle takımın en çok asist yapan ikinci oyuncusu lincoln'ün çapraz bağ yırtığı varmış. muhtemelen sezonu kapatmışa benziyor.
  - ayrıca öbür sol bekleri jayden oosterwolde ise aşil tendonundaki tahrişle uğraşıyormuş.

  tabi söz konusu fenerbahçe olunca insan bu sakatlıklara da inanmıyor ama gerçek olduğunu farz edersek, milli aradan sonra beşiktaş maçına bu 11'le çıkacaklar;
  ----------altay
  ferdi samet szalai alioski
  -----arao--crespo
  irfan--- zajc----rossi
  -------pedro

  osayi sağ bek, ferdi sol bek de başlayabilir ama aşağı yukarı böyle bir kadroyla çıkacaklar. eğer lale orta, hakemler, penaltılar, rakibe kırmızı kartlar veya fener balı devreye girmezse, bu kadronun beşiktaş'ı yenebileceğini düşünmüyorum. üstelik kenarda jesus da olmayacak. gerçi olsa ne yazar? adam her büyük maçta tokatlanıyor.

  velhasıl, puan farkını düşürdükleri için gülüp eğleniyorlar ama önümüzdeki haftalarda gözyaşları sel olup akacak.
 • 6547
  5 sezonda 95 transfer yapıp kupa kaldıramayan futbol takımı.

  https://gss.gs/4b8.jpeg

  tüm algıları bizi de bu başarısızlık seviyesine çekmek. çünkü bizim seviyemize yaklaşamayacaklarını iyi biliyorlar. rekabet için bizi sahadan koparmaya ve uzaklaştırmaya çalışıyorlar. buna fırsat vermeden önümüzde ki maçlara odaklanmalı ve konsantrasyonumuzu korumalıyız.
  daha istekli daha hırslı!
App Store'dan indirin Google Play'den alın