• 393
  bu oluşumun; 21 aralık 2017 sonrası (öldü, bitti, bir daha şampiyon olamaz denilen galatasaray'a) fatih hocamın dönüşü ile 2 sene üst üste şampiyon olmamız ve geçen seneki ezici üstünlüğümüz sonrasında psikolojisi bir hayli bozulmuştu zaten ancak bugünkü gündem(ler) bambaşka bir şizofrenik hastalık.

  montaj video ile icardi'ye ceza aldırmak mı dersin, montaj video gülünç durunca pozisyonun başka açıdan videosu ortaya çıktı deyip icardi'nin hiçbir şey yapmadığı videodan ceza beklemek mi dersin, he bir de 1997 senesinde güya küçük kardeş şampiyonluğa giderken ahmet çakar yüzünden bu şampiyonluğun elden kaçmış olduğu iddiası da var. küçük kardeş güya son hafta galatasaray ile oynuyormuş ve yenerse şampiyon olacakmış. maçın 30. hafta oynandığını ve küçük kardeş kazansa dahi galatasaray'ın son 4 haftaya 2 puan önde gireceği gerçeğini kimse konuşmuyor am.

  aynı 1993 sezonunda ankaragücü maçı* 1-0 bitse dahi bizim şampiyon olacağımız gerçeği ve 2015'te fb'nin başına gelen olaydan sonra şampiyonluğu kaybettiğine inanıldığı gibi. oysaki malum olaydan 1 hafta sonra fb ligde lider olmuştu.

  geçen erinç bilican da söylemişti sanırım, tarihin en post-truth sezonu. allah bu oluşumun tüm fertlerine akıl fikir versin diyeceğim de biz şampiyon olmaya devam ettikçe bunları bakırköy anca paklar...
 • 394
  ateşin, bacalarını fena halde sardığı oluşum. kendilerini kapkaranlık bir geleceğin beklediğinin farkındalar. bu seneki şampiyonluğun da ellerinden uçup gittiğini düşünüyorlar ki "şaibe" damgası yapıştırmak için gerekli altyapıyı şimdiden hazırlamaya başladılar. olası şampiyonluğumuzda maddi manevi her açıdan fersah fersah geride kalacaklarını biliyorlar.
 • 395
  ne hikmetse kaç farklı açıdan net görüntü olmasına rağmen icardi'ye vurulmasını ya da direğe itilmesini göremeyen ama 20-30 metreden cep telefonuyla çekilmiş 144p kalitedekini şıp diye görenlerdir.

  "rekabetin sınırlarını etik değerleri en düşük olan belirler."

  bu söz burada dursun.

  unutanlar için daha önce yaptıklarından bir tanesi:

  https://twitter.com/...095852893630853?s=20
 • 396
  bir ara beşiktaşlılar melo'ya kafayı takmıştı. adamı her gördüklerinde "aha tahrik oldum" diye sahaya atlıyorlardı.

  on küsur sene önce fatih terim bir basın toplantısında sahte bir gazeteciye kızıp diğerlerine "onu çekme bunu çek" diye kendini göstermişti, senelerdir "cinsel organını gösterdi" diye yaygara yapıyorlar.

  şimdi bir de icardi'nin çük avuçlama mevzusunu attılar ortaya. 1p'lik çekimde 4k kalitesinde çük görüyorlar. görünüyor adamlara.

  bence bu kadar erkek galatasaraylı futbolculardan ve hocalardan bu kadar tahrik oluyorsa, galatasaraylıların çüküyle kafayı bu kadar bozdularsa sorunu kendi tercihlerinde aramaya başlamaları lazım artık.

  (bkz: galatasaray arzu edilmesi gereken seksi bir kulüp)
App Store'dan indirin Google Play'den alın