resim
Jacob Neestrup
Görev:Teknik Direktör
Takım:FC Kopenhag
Yaş:36
Uyruk:Danimarka
  • 12
    https://twitter.com/...g&s=19

    bayern münih bu grupta ilk 4 maçta asla 12 puan alacak topu oynamadı. sadece bize değil, 2 maçta da kopenhag'a futbol oynamadı. kopenhag'la bizim farkımız onlar anti futbolla bayern'i zorlarken biz bayern'e karşı açık futbolla büyük takım gibi oynadık. bu da kopenhag'a karşı en büyük kozumuz zaten. galatasaray bu grupta büyük takım gibi oynamıştır. yarın kendisi de galatasaray'ın büyük takım olduğunu idrak edecektir.

    bayern münih bu grubu hem ikinci viteste oynadı. hem de zaten liglerinde de gördüğümüz gibi bildiğimiz bayern değildi. işte burada biz fikstür kurbanı olduk. bayern kötü olsa da maçları kazanması gerektiğini biliyordu. ancak 5.maçta kazanmak zorunda değildi ve kopenhag puan alabildi. haliyle bizim gözümüzde bayern 18 puan toplaması gereken takım olduğundan okan buruk da sıkıntı var dedi. itirazı hem haklı hem haksız. haklı çünkü bayern kopenhag'a puan verecek takım değil. haksız çünkü bayern zaten o kadar iyi değil. galatasaray birazcık şanslı olsaydı ve hakem engeli olmasaydı galatasaray da 4 puan alacaktı bayern'den.

    okan hoca her ne olursa olsun iyi akıl oyunları yapıyor. bu çirkeflik kabul edilse bile gerekli bir şey. çünkü bu adamların yapısında türk düşmanlığı baki. ve 82 dünya kupasından beri almanlar şike, hatır işlerini pek severler. bu açıklamalar bayern'i baskılasa bile yeterli. okan hocam belki de tatar ramazan gibi oyun bozdu. hepiniz adam gibi top oynayacaksınız i.neler dedi belki, bilemeyiz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın