• 47601
  12 aralık 2023 kopenhag galatasaray maçıöncesi kopenhag teknik direktörü jacob neestrup:

  "evet, çok koştuğumuzu biliyoruz. ama şansımızın olması için mecburen koşmamız lazım. diğer takımlardan fazla koşmamız lazım. çünkü bayern, manchester ve galatasaray'a karşı mücadele ediyoruz."

  "tabii ki manchester-bayern maçı da önemli ve o maça da bakacağız. ama önce bizim kendi planımız var. geniş alanda oynamayacağız, daha defansif oynayacağız. çünkü alan bırakırsak bizim için tehlikeli olabilir. mecburen diğer maçı takip edeceğiz."

  "diğer maçı da takip edeceğiz çünkü galatasaray-manchester united maçında ne olduğunu gördük. 3-1'den 3-3'e getirdiler."

  "galatasaray'ın her pozisyonda önemli oyuncuları var."

  "galatasaray'dan hangi oyuncuyu kopenhag'da görmek isterim? ben şu an takımımdan çok memnunum. zaten sportif direktörüme gidip "galatasaray'dan şu oyuncuyu istiyorum" dersem, "çok pahalı, alamayız" diyecektir."

  "tarihe tabii ki saygım var. burada 2000 yılında büyük bir zafer aldılar. ama galatasaray, buraya en son geldiğinde kopenhag'a 1-0 mağlup oldular."

  "iç saha bizim için her zaman avantaj. ama galatasaray şu ana kadar her zaman deplasmanlarda önemli performanslar sergiledi. galatasaray'ın deplasmanda iyi oynayacak kapasitede bir takım olduğunu biliyoruz."

  "kamil grabara'nın ilk maçın sonunda yaptığı açıklamalarla ilgili olarak, nerede oynarsak oynayalım oyuncularımın saygılı olmalarını istiyorum. bunu onlara da anlattım."

  "galatasaray'ın eskisinden iyi oynadığını söyleyebilirim. ama taktiksel olarak bir değişim yapmadılar. ön tarafta yetenekli oyuncuları var. güçlü bir takım."

  "bizim galatasaray'a sonsuz saygımız var. büyük kulüp olduklarını, büyük sonuçlar aldıklarını biliyoruz. ama galatasaray, bir maçta 2-0 öndeyse ve o maç 2-2 biterse, ben de sizi tebrik edersem ne dersiniz? biz ilk maçta 1 puan almadık, 2 puan kaybettik."

  "okan buruk, bayern maçımızla ilgili konuşarak saygısızlık yaptı. hem bana hem oyuncularıma hem de verdiğimiz mücadeleye karşı bir saygısızlıktı bu."

  ***

  tanrı sana ve o artist kalecine merhamet etsin, çünkü biz etmeyeceğiz!
App Store'dan indirin Google Play'den alın