• 49
    bugün günlerden galatasaray diyerek rakibimizi tanıyalım.

    başakşehir'in emre belözoğlu yönetiminden kalma alışkanlıklarının sürdüğü aşikar. dribling yeteneği yüksek olan yani wilfried zaha türü oyuncuları durdurmakta oldukça zorluk çeken bir defans düzenine sahipler. topla ilişkileri iyi olan oyuncuları durduramıyorlar. bu bakımdan ileri hattı bence kesinlikle zaha - ziyech - tete üçlüsü ile kurmamız gerekiyor. kerem demirbay - kazımcan karataş - abdülkerim bardakçı ile üçlü kuralını çözebiliriz. bir diğer zayıf yanları ise buldukları şansları bitirmekte oldukça kötüler. şans üretseler dahi üç direğin arasından geçiremiyorlar topu.

    iyi oldukları konuya gelince sadece hava topu mücadelelerinde iyiler. bunun haricinde hiçbir şeyi doğru yapamıyorlar bence.

    iç sahada çıktıkları maçlarda %41 oranında sağ kanattan atak yapmaya çalışıyorlar. angelino'nun ilk 11 oynaması durumunda bu kanadı daha sık işleyebilirler çünkü görünüş itibari ile en zayıf halkamız orası. hem ileride zaha'nın şans bulması için hemde formayı zaten hakettiği için bence forma bu maçta kazımcan'a verilmeli. dikkat etmemiz gereken en etkili iki oyuncuları dimitris pelkas ve serdar gürler olacak.
App Store'dan indirin Google Play'den alın