resim
Batuhan Ahmet Şen
Takım:Gaziantep FK
Mevki:Kaleci
Yaş:24
Boy:1.94
Uyruk:Türkiye
  • 287
    hakkında gaziantep'den geri çağırıp başka bir takıma kiralayacağımıza dair haberler mevcut. bu karar eğer gerçekten kulüp tarafından düşünülüyorsa hatalarını anlamaları sevindirici.

    bence en zor görev kaleciliktir futbolda. sadece sizin değil takım arkadaşlarınınız da hata yapıp yapmaması sizin için ölüm kalım meselesi oluyor. peki gaziantep'de bu durum böyle mi? hayır. tehlikeli alanlarda inanılmaz derecede faul yapma sorunları var. kaldı ki sadece bu da değil. hem kanat oyuncularını durdurmakta hemde set halinde gelen atak oyuncularını durdurmakta inanılmaz zorluk çekiyorlar. bitti mi? bitmedi!!!! hava toplarında, kontra atakları durdurmakta, ve ara pasları önlemekte de oldukça sıkıntılılar. yani kademe de kapatamıyorlar.

    batuhan'a yönelik düşünecek olursak ise artık 24 yaşına geldi kendisi. ben yetenekli bir kaleci olduğuna inanıyorum ancak yetenek, yeteneğine yakışır yerlerde süre bularak ortaya çıkacak bir şeydir. penaltı kurtarışları bizimde canımızı yaktığı için az çok aklımızda. penaltı sezgisinin güçlü olduğunu söyleyebiliriz. bunun yanı sıra konsantrasyonunu da iyi buluyorum ben. umarım daha iyi bir yere, yeteneğini daha iyi sergileyebileceği bir kulübe gider.
App Store'dan indirin Google Play'den alın