• 21
    kazanılması oynanan futboldan daha önemli olan mücadele. bu maçın sonunda hanemize yazılacak +3 puan derbi olan haftada rahat bir nefes almamızı sağlayacak. konya maçından sonra oluşan kara bulutların dağılması anlamına gelir. aksi takdirde kendimizi büyük bir kaosun içinde bulabiliriz.

    ads takım olarak da kolay yenilen bir takım değil. bu sezon sadece 4 mağlubiyetleri var. sezonun ilk yarısında oynanan maçı da kazanamadığımızı düşünürsek mutlak galip gelmemiz şart. okan buruk'un takımı bu maça derbi havasında hazırlayacağına şüphem yok. dries mertens'in sağlıklı bir şekilde sahada olması oynadığımız futbol açısından oldukça kritik.

    ilk on bir açısından mertens sahada olursa hemen hemen ilk on birimiz belli gibi ama olmazsa sağ önde kimin başlayacağı büyük soru işareti. benim ilk tercihim yunus akgün olur. zaniolo'nun fiziksel olarak hâlâ hazır olmadığı görünüyor. mata benim açımdan zaten denklem dışı ama okan hoca açısından bilemiyorum. sol bek olarak da ads'nin atletik hücumcularına karşı sam adekugbe forma giyer kanaatindeyim.

    ilk on bir: muslera, boey, nelsson, apo, adekugbe, torreria, oliveira, rashica, mertens, kerem, icardi

    (bkz: galatasaray bir his takımıdır)
App Store'dan indirin Google Play'den alın