• 11
    galatasaray taraftarının ve sözlük halkının konyaspor maçında aldığımız mağlubiyet sebebiyle çekinceli olduğunu düşündüğüm, gözlemlediğim maçtır. hırsla veya inatla değil, oyunun doğrularını yaparsak kazanacağız.

    konya maçında hem futbolcularımız hem de okan hoca önemli hatalar yaptı, sonuç olarak kaybettik. takımın üzerinde bir rehavet vardı, futbolcular saha içinde normalde yapmayacağı hatalar yaptı ve skoru da tutamadık. konyaspor mağlubiyeti oyun olarak çözüldüğümüz veya çöktüğümüz bir mağlubiyet değildi. oyuncularımızın konsantrasyon problemleri, maç eksikliği, ideal kadrodan uzak, mevcut pozisyonlarında beraber oynama alışkanlığı olmayan bir rotasyonla oynamamız, bitiricilik problemleri gibi sebeplerden oluşan bir yol kazasıydı. benim bu mağlubiyet hakkındaki en büyük endişem bazı futbolcularımızın fizik olarak geriye gitmiş gibi görünmesiydi. yine de adana demir maçına kadar kendilerini toparlayacak süreleri var, umarım bu konunun üzerine düşülüyordur. bu hatalarımızdan dersler çıkarıp konsantre bir şekilde kendi oyunumuzu oynarsak her maçımızı kazanmaya devam edeceğiz.

    tek ihtiyacımız olan rehavetten uzaklaşmak ve konsantre olabilmek. bunu da takıma okan hoca uygulayacak, biz zaten fazlasıyla konsantreyiz. 2-0 olsun bizim olsun diyorum.

    (bkz: 17 mart 2023 konyaspor galatasaray maçı)
App Store'dan indirin Google Play'den alın