resim
Domènec Torrent Font
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:60
Uyruk:İspanya
  • 3000
    sahibinin sesidir. gelir gelmez ''bu takım idman yapmıyor'' diye bir şey atıldı ortaya sonra ''bu ülkede kimse taktik konuşmuyor herkes motivasyon konuşuyor'' demecini verdi şimdi ise ''dürüst olan herkes, burada neyin neden olduğunu biliyor. cesur olup anlatsınlar. her gelen antrenör neden yakılıyor, herkes çok iyi biliyor. bazıları 'kulüp bana ait.' diyerek hata yapıyor. kimse bu kulüpten büyük değildir. kulüp, taraftara aittir'' demiş.

    bunları buna kim üfürüyor bilmiyorum ama söylediklerinin altı o kadar boş ki... idman konusu mesela topu verdiğimiz 7 mayıs 2022 başakşehir galatasaray maçında rakipten daha az koştuk. ne idman yaptırmışsın be... pulgar geldikten haftalar sonra 11 oyuncusu oldu fiziken hazır olmadığı için. keşke seninle birlikte senelik maliyeti milyon euroları bulan ama gijon'u 3. lige düşürecek kadar değersiz yardımcıların ve sen bir program hazırlasaydınız.

    takımı defans ve orta saha olarak ikiye ayıran adamla neyin taktiğini konuşacağız ? berkan'ı müller gibi oynatan adamsın sen. ilk geldiğinde ömer'i aanholt yerine oynatıyordun neyi konuşacağız seninle ?

    bu hafta ise galatasaray taraftarının karşılaştırdığı adam fatih terim. evet terim galatasaray'dan büyük değildir ve kimsenin böyle iddası yok ama hepinizi toplasanız terim'in çeyreği etmezsiniz. inanmayan başarılarına açıp bakabilir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın