• 496
  nasıl olur da şu yüzyılda hâlâ rakibi küçümseyici düşünceleri dile getirir aklım almış değil. aylar önce atletico madrid ile eşleştiğimizi gördüğüm gün başımdan aşağıya kaynar sular döküldü resmen. o zamanlar sakatlık belamız da yok idi şimdiki gibi. daha ara transfer dönemi var falan da diyebileceğimiz günlerdi. fakat her şeye rağmen, ne olursa olsun karşımızdaki rakibin atc. madrid olduğunu altını çize çize belirttim. o zamanlar en formsuz halleriydi bu ispanyol takımının. herkes böyle bir neşe, pür neşe... hakikaten küçümsemek kötü şey.

  tamam, ben söylemiyorum zaten biz bu takıma eleneceğiz tarzında cümleler. fakat o ilk eşleşme gününden beri de kara kara düşünüyorum.
  iyi, güzel, hoş. biz galatasarayız diyoruz. kimleri eledik falan filan geyiği yapıyorsunuz. kimleri eledik geyiğinin yapıldığı galatasaray 10 yıldır suskun arkadaşlar. bilmem farkında mısınız? hangi akla hizmet küçümseyici tavırlar sergiliyor bu taraftar? hakikaten anlam veremiyorum anlam. ayrıca şu an rakibimiz olan at.madrid, formunun zirvelerine doğru yol almış durumda. bir de en tiksindiğim şey, maçtan günler önce başlarlar böyle biz şuyuz, biz buyuzcular. maçtan sonra takıma da, hocaya da, oyunculara da bin bela okurlar. hani lan ne oldu galatasaray'a? aylar öncesinde savunduğun gibi savunsana yine takımını. bu son zamanlarda ayyuka çıktı. güldürürken düşündüren bir taraftarımız var.

  yahu ben burada, bu sözlükte agüero'yu küçümseyenleri de gördüm. komple madrid'i tiye alanı da.
  ve ben hala daha mantıklı yorum yapan galatasaray taraftarını çok az görüyorum diyeceğim, ne yazık ki hiç göremiyorum. özellikle bu sözlükte. hala kimisi gelip vicente calderon da stad mı ? der, kimisi çıkar, lan real madrid'in çakması bunlar der, bir diğeri gelir, uu biz kimlerin monacoduk der...
  yapmayın işte böyle. oynadığımız futbolun pek de beni tatmin etmediği şu günlerde iyicene sırtım kaşınmaya başladı. stresten tabii ki. çok kötü sonuçlar alıp hayal kırıklığı yaşamaktan ziyade, doğru bildiklerimizi yanlış yapmak strese sokuyor insanı.

  ve ayrıca eklemek istediğim bir başka şey de şudur: biz türkler maçı 2-0'a getirdikten sonra 10 tane boş kale yakalasak en fazla 2 tane daha atabiliriz. fakat elin avrupalısı öyle değil. yakaladılar mı suyunu çıkarana kadar sıkarlar.

  umarım bir dostumuz böyle demişti demezsiniz.
  umarım galatasaray bu turu geçer.
App Store'dan indirin Google Play'den alın