• 13853
    galatasaray futbol takımının şu sıralarda yaşadığı kötü süreci iyice aklımıza kazımak için dünyanın hangi liginde oynanırsa oynansın o maçın başlığında ilgili takımlar ile galatasaray'ın sürekli karşılaştırılıp, dalga konusu olmasından gına gelen güzide platform.

    tamam çok kötüyüz hatta en kötü futbol oynayanlardanız ama arkadaş alakasız bir ligin başlığına girip kim nasıl oynuyor bakalım, golleri görelim diyorum hop yine bizim takımın ne kadar boktan oynadığı yazılıyor. genç bir futbolcunun başlığı var mesela girip yenekleri nelerdir, hangi mevkinin adamı öğrenelim diyorum ama o da ne galatasaray'a neden gelsin? bizim gibi bir takımda ne işi varmış... yav anladık herkes fikir sahibi ve özgürlüğü var ama her 10 başlığın 10'un da bizim ne kadar kötü olduğumuz vurgulanınca ne değişiyor? boks maçı başlığı olsa orada bile bir şekilde takımın kötü özellikleri belirtilecek.

    bunların bir üst versiyonu da objektif olduğum için linç yiyorum diyenler. kızılan nokta objektif olmanız değil. aksine kendimizi kandırmamak adına sahada yapılamayan her şeyin belirtilmesi çok güzel, bilinçli bir taraftar olmanın gerektiği şeyler. ancak bunlar için bilumum başlıklar var zaten: galatasaray futbol takımı, xx xx 2020 galatasaray "x" maçı, futbolcu başlıkları vs. gibi bir sürü yer var. hadi sinirli ve üzgünüz diye bizim ligdeki maçların başlıklarında bizden iyi takım denmesi normal ama bu da bir yere kadar. maçlar dışındaki hemen her başlıkta galatasaray şöyle galatasaray böyle..

    galatasaray'ın ne derece kötü oynadığını asla unutturmak istemeyeen arkadaşlar... çok ulu bir göreviniz var ama herhangi bir şey hakkında bilgi almak isteyen kişilerin de burada yer aldığını lütfen unutmayalım. mozambik ligindeki bir maçın başlığında galatasaray'ın ne hale geldiğinin yazılması çok mantıklı değil gibi..
App Store'dan indirin Google Play'den alın