• 5
    istanbul'a gidiş hazırlıkları, dönüştü derken kendisine geç de olsa buradan da bir teşekkürü borç bilirim.

    14 aralık 2019 galatasaray ankaragücü maçı için bilet aradığımı, galatasaray'ı evinde ilk kez izleyeceğimi ve öğrenci olduğumu yazdığımda kendisi mesaj atarak ücretsiz bilet devri yapabileceğini söyledi. öğrenci olan bir diğer arkadaşımla birlikte yola çıkacağımızdan sağolsun noblesseoblige de aynı hassasiyeti gösterip bir bilet devri de o yaptı. ikisine de ayrı ayrı teşekkür ederim tabii ki ama bratisko özel bir teşekkürü hakediyor.

    kendisi bilet devri yapabileceğini söylediğinde henüz bilet devri için çok erkendi. devir işlemlerinin başladığı gün tc numaramızı istedikten sonra maalesef bir aksilik yaşandı ve devir kotası dolduğundan biletini devremedi. hikaye burada bitse dahi düşünmesi yeterdi, çok memnun etmişti bizleri fakat o öyle yapmadı. ücretini ödeyerek bir bilet daha satın aldı ve arkadaşımın da gelmesini sağladı.

    maçı kazanamamış olsak dahi kendisi ve noblesseoblige bir kardeş/arkadaş kazandı. burası değerli insanlar barındırıyor gerçekten. noblesseoblige, bratiskogibi daha niceleri vardır eminim. böylesi bir yerle tanışmış olmak gerçekten çok mutluluk verici.
App Store'dan indirin Google Play'den alın