• 1
  merhabalar değerli sözlük üyeleri, merhabalar değerli hemşehrilerim, renkdaşlarım ve kardeşlerim:

  bildiğiniz üzere bu hafta sonu oldukça önemli bir maçımız var: (bkz: 28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı)

  bu maç iki açıdan çok önemli:

  1)üzerimizdeki ölü toprağını atabilmemiz için ve bu maç ile birlikte takım, taraftar ve camia topyekun moda girip koya koya devam edebilmemiz için suyun karşı tarafındakilerle evimizde yapacağımız maçtan daha iyi bir fırsat olamaz.
  2)muriç 90m, kaptan maestro emre, genius ersun gibi hurafelere hadlerini bildirip, ite kaka gelebildikleri bu hafta tüm moral ve motivasyonlarını alt üst edip, tekrardan layık oldukları küme potası yolculuklarına başlamaları için tam yeri tam zamanı.

  bu sebeple bu maç için 7'den 70'e taraftar olarak herkesin üzerine düşeni yapması gerekiyor. bende ermando olarak bu maç için pasoligimi çıkartıp tribünde tam destek vermek istiyorum. sözlükten yıllar önce tanıştığım ve kardeşim gibi sevdiğim sizde nefes bizde galatasaray'da yanımda olacak.

  şimdi asıl gelelim bu başlığın açılma sebebine:

  bu maç için güzel hislerim var. güzel bir oyun ve tarihi-rencide edici bir sonuç bekliyorum. bu sebeple bu maçın öncesi ve sonrası her anı için güzel anılar biriktirmek istiyorum. çünkü durumum itibariyle her zaman atlayıp maça gelemiyorum. o yüzden klasik otobüse binip gitmek yerine, samimi ilişkiler kurduğum ve çok güzel kardeşler edindiğim bu platform üzerinden bir davette bulunmak istiyorum. böylelikle aynı duygu ve anıları daha fazla renkdaşımla paylaşmak ve otobüs bileti maliyetinden daha ucuza gidip gelmenize olanak sağlamak istiyorum. planım şöyle:

  *şu an ben ve sizde nefes bizde galatasaray 2 kişi bu plan için hazırız.
  *maç günü saat 09:00'da alsancak enterprise rent a car'dan mercedes vito kiralayacağım.
  *9 kişilik yolcu kapasitesi sebebiyle bu da 7 kişilik yerimiz olduğu anlamına geliyor.
  *09:30 gibi tam kadro yola çıkarak, yeni otoyol ve orhangazi köprüsü üzerinden direkt geçiş yapmak suretiyle yaklaşık 5 saatte istanbul'da olmayı planlıyorum. maç saatine kadar ne yapacağımız konusunda herkes fikrini belirtebilir ve oylama yaparak ortak karar alınabilir bana her türlü uyar.
  *maç sonunda isteğe göre hemen de dönebiliriz, takılıp eğlenip sabahta dönebiliriz. bu noktada oylama yaparak ortak karar alınabilir bana her türlü uyar.

  *biraz önce benimde sıklıkla tercih ettiğim pamukkale turizmin biletlerine baktım. alibeyköy terminaline gidiş için 125, aynı yerden dönüş içinde 115 tl ücretlendirmesi var. sonrasındaki otobüs, dolmuş, metro, taksi vs. saymıyorum. gidiş geliş 240 tl diyelim.
  *benimse bol muhabbet, bol goygoy, yeni arkadaşlıklar, hızlı-konforlu-güvenli ulaşım imkanı sunduğum bu macera için kişi başı istediğim ücret gidiş geliş toplam 190 tl.
  *yolculuğumuzda ev yapımı kurabiye-poğaça, 1'er şişe su, kolonya ve peçete ikramı da müessesemize ait olup, dilediğiniz zaman ihtiyaç molası verilecek ve her türlü talebiniz itinayla dikkate alınacaktır.

  ilgilenen renkdaşlarımın bana en geç yarın sabaha kadar dönüş yapmaları gerekmektedir. sayı tamamlandığında whatsapp grubu kurulup, detayları konuşabiliriz.

  bu güzel macerada ve tarihe canlı tanıklık edeceğimizi çok güçlü hissettiğim maçta birlikte olabilmek dileklerim, sevgi ve saygılarımla...

  ekleme:
  *yolculuk esnasında her türlü modu yaşamak üzere, içerisinde başta gs şarkıları ve marşları olmak üzere, 678 şarkılık bir usb diskim de bulunmaktadır. ayrıca yolculuğa katılacak arkadaşlarımın istek şarkılarını da indireceğim :)
  *dahil olan arkadaşlarımızı buradan belirtmek suretiyle, işbu entry güncellenecektir.
  katılımcılar:
  1-(bkz: ermando)
  2-(bkz: sizde nefes bizde galatasaray)
  3-
  4-
  5-
  6-
  7-
  8-
  9-
App Store'dan indirin Google Play'den alın