• 297
    onu ilk kez 23 mayıs 2003 cuma günü okul gezisinde görmüştüm. ilk görüşte aşk derler ya onun gibi bir şey gelmişti başıma işte. neyse onunla tanışma fırsatına ise 26'sında erişebilmiştim. o zaman daha çocuktuk belki(ben lise 3, o lise 1 idi) ama beraber büyüdük işte. şu 10 seneye neler neler sığdırdık. hayatın zorluklarını, güzelliklerini her şeyi gördük ve birbirimize olan aşkımız bu günlere sağlamlaşarak büyüyerek geldi çok şükür. ve allah'ıma şükürler olsun ki 19 ekim 2013 cumartesi günü evleniyoruz. çok mutluyum sözlük. dolu dolu 10 seneyi geride bıraktık. çok kötü günlerimizde oldu tabii ama atlatmasını bildik, her zorluktan daha da güçlenerek çıkmasını bildik ve bugünlere geldik.

    allah herkese sevdiğini nasip etsin sözlük. evlilik bana göre herkes için bir kere, doğru insanla yaşanması gereken bir şey ve ben bu konuda çok huzurluyum. allah bu mutluluğu dileyen, isteyen herkese yaşamayı nasip etsin(amin).

    not: bu arada düğünümü şereflendirmek isteyen tüm sözlük yazarları sadece bir mesaj kutusu kadar uzaktırlar bana bilesiniz :))

    gelen sorular üzerine edit: izmirliyim ve düğünde izmir'de olacak :))
App Store'dan indirin Google Play'den alın