• 1
  --- alıntı ---

  her şey, fatih terim'in, 2017 referandumunda evet propagandasını alenen desteklememesi sonrası başladı ve egemen güç üzerini o gün çizdi.‬ ‪o günden bugüne hocaya karşı sistematik bir saldırı var ve bu devlet eliyle yapılıyor.‬

  ‪milli takımda yaşanan prim olayında medyanın arda'nın yanında yer alıp hocaya cephe alması, üstüne rüştü reçber, oğuz çetin gibi yalamaların fatih hoca'yı karalayıcı kampanyalar içine girmesi, kebapçı olayında aylarca fatih terim korkarak kaçtı hatta dayak yedi yönünde haberler yapılması, tazminat meselesinde paragöz ilan edilmesi, 15 nisan 2018 galatasaray başakşehir maçından 1 gün önce cumhurbaşkanının başakşehir'i destekleyici açıklamalar yapması‬ ‪ve son yaşanan olaylı fenerbahçe derbisi sonrası verilen 10 maç ceza. (olaylı dediğime bakmayın, fatih hoca bu olaylar yaşanırken kimseye ne bir küfür-tehdit etmiştir ne de birine karşı şiddet uygulamıştır.)

  sonuç olarak, zaten yukarıda yazdığım olaylar neticesinde artık bugün daha net şekilde ortaya çıkan realite şudur ki; bu fatih terim ve galatasaray'a açılmış bir intikam savaşıdır! bu savaşta elimizden geldiğince, terimizin son damlasına kadar kulübümüzün ve fatih hoca'nın yanında yer alacağız. inanıyorum ki, bu savaşta allah bizimle olacak.
  çünkü o görüyor...
  muhakkak kazanacağız.

  son olarak şunu demek istiyorum, bu cezayı verenler kesinlikle allah’a inanmıyorlar. bir insan göz göre göre bu kadar haksızlığı yapabiliyorsa allah’ın olmadığını düşünüyordur. yoksa birazcık korkar insan, ya allah beni cezalandırırsa der. ama bunlarda ne bir korku var ne de bir vicdan azabı...

  edit: alenen destelememe nasıl oluyor diyen arkadaşlar için, fatih terim, ahmet çakar'ın "ben de varım sen de var mısın" videosuna destek vermedi.

  https://youtu.be/TO1tUoCSn9I

  --- alıntı ---

  ben bu entry'i 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçı sonrası verilen pfdk kararları neticesinde girmiştim. o tarihten itibaren neler olmuş bir göz gezdirelim:

  * konya maçında* son dakikada aleyhimize verilen (türkiye'nin yüz 99.9'unun hemfikir olduğu) skandal penaltı ve var kayıtlarının açıklanmaması.

  * 28 kasım 2018'de, kulüpler birliği'nin toplanarak* konya maçındaki skandal penaltı kararını savunup desteklercesine bildiri yayınlanması, bu bildiri içinde "ligimizde her daim hakem hataları olmuştur ve olacaktır. çünkü insanın var olduğu her yerde hata da işin bir parçasıdır." demeleri ve "kulüpler birliği vakfı olarak süper lig’deki 17 takımın görüş birliğiyle hakemlerle ilgili alınan ve tek bir kulübün gövde gösterisi anlamına gelecek taraflı bu kararlardan derhal geri adım atılmasını..." diyerek galatasaray'ı öteki ilan etmeleri.

  bkz: http://www.kuluplerbirligi.org/...iginden-aciklama/328

  * rize maçında* son dakikada linnes'e yapılan %100'lük penaltının ali palabıyık tarafından verilmemesi ve var'ın ali palabıyık'ı çağırmaması. (belki de var izlemesini önerdi, ali palabıyık izlemedi)

  * 18 şubat 2019'da oynanan antalyaspor başakşehir maçında, robinho'ya kırmızı kartın çıkmaması(aynı hareketten adem büyük kırmızı kart görmüştü) ve son dakikada antalya'nın penaltısınının verilmemesi.

  * 3 mart 2019'da oynanan malatyaspor başakşehir maçında fırat aydunus'un, başakşehir lehine skandal bir penaltı vermesi.

  (bkz: 3 mart 2019 yeni malatyaspor başakşehir maçı)

  * aynı gün oynayacağımız erzurum maçının saatinin (erzurum kışın iç saha maçlarını hep 13.30'da oynadı) 19'dan 13.30'a* çekilmemesi ve 2 puan kaybı sonrası, başakşehir ile arkadaki puan farkının 8'e çıkması.

  * 18 mart 2019'da egemen gücün, "başakşehir'i ben kurdum, bakın şampiyon oluyor" diyerek tekrardan başakşehir'i destekleyici açıklamalar yapması ve daha şampiyon olmadan başakşehir sanki şampiyon olmuş gibi algı üretmesi.

  https://gss.gs/9FU.jpeg
  https://gss.gs/gj5.jpeg

  * 14 nisan 2019'da oynadığımız fenerbahçe maçında verilen skandal kararlar. detaylarını aşağıdaki entry'den bulabilirsiniz.

  (bkz: 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçı/#2651637)

  * 5 mayıs 2019'da oynadığımız beşiktaş maçı sonrası, galatasaray'ın bülent yıldırım sayesinde maçı kazandığı algısının tüm ülkeye empoze edilmeye çalışılması.

  * 11 mayıs 2019'daki rize maçı sonrasında rizespor başkanının "silahım olsaydı serkan çınar'ı vururdum" demesi* ve tüm ülkeye galatasaray'ın, beşiktaş maçında olduğu gibi maçı hakemle kazandığı algısının empoze edilmesi. (rize maçı ile beraber empoze etme çabaları başarıyla tamamlandı)

  * 16 temmuz 2019'da merkez hakem kurulu'nun yeni sezonda görev alacak üst klasman hakemlerini açıklaması ve bu listede bülent yıldırım ile serkan çınar'ın bulunmaması. böylece yeni sezon başlamadan hakemlere; galatasaray'ın aleyhine hata yaparsanız devam edebilirsiniz, galatasaray'ın lehine hata yaparsanız boynunuzu koparırım mesajının verilmesi.

  * ve son olarak 30 ağustos 2019 kayserispor galatasaray maçı sonrasında fatih hocanın yaptığı açıklamalar sebebiyle 4 maç, ümit hocanın maç içinde gördüğü kırmızı karttan dolayı 3 maç ceza alması, aynı zamanda ümit hocanın 19.500* tl para cezası ile cezalandırılması ve alay edercesine bu kararların 19.05 saatinde açıklanması.

  hocanın maç sonu açıklamaları: #2759152

  pfdk kararları: https://gss.gs/tUz.png

  saat 19.05: https://gss.gs/xN3.jpeg

  yukarıda saydığım olaylar neticesinde ortaya çıkan sonuç çok açıktır ki egemen güç fatih terim'e düşman ve fatih terim'i bitirmek için elinden geleni ardına koymuyor. çünkü galatasaray'a ve hocasına bu denli zarar verme cesareti ne federasyon kurullarının kendi iradeleri ile yapabileceği ne de federasyon başkanının gücünün yetebileceği bir iş. ortada koç-orman-gümüşdağ ortaklığı tabii ki var ama onlar da bu cesareti, egemen gücün fatih terim'e olan düşmanlığından dolayı alabiliyorlar. bu düşmanlık, tamamen şu anki egemen gücün cesaret edebileceği ve yalnızca egemen gücün iradesi ile sonlandırılabilecek bir durum. yani demek istediğim şey; 31 mart seçimlerine kadar hakemlerin galatasaray ve başakşehir maçlarındaki kararları ile, 31 mart sonrası kararlarının nasıl 180 derece değiştiği. *

  velhasıl ortada fatih terim'e ve galatasaray'a açılmış bir intikam savaşı vardır ve 5 eylül itibariyle bu savaş ayyuka çıkmıştır. bu savaşta elimizden geldiğince, terimizin son damlasına kadar kulübümüzün ve fatih hoca'nın yanında yer almalıyız. inanıyorum ki,
  bu savaşta allah bizimle olacak.
  çünkü o görüyor...

  bu savaşı verirken de (beşiktaş taraftarı, fenerbahçe taraftarı, bunların camiaları, erol bulut, aykut kocaman, başakşehir futbol kulübü, bu kulübü finanse eden devlet kurumları, bu kulübe destek veren devlet görevlileri, trabzonspor, trabzonspor'un ahmet ağaoğlu adındaki başkanı, fikret orman, ali koç, halis özkahya, fırat aydınus, ali palabıyık, mete kalkavan, mhk, pfdk, tff, kulüpler birliği bildirisini hazırlayan güruh ve bu bildiriyi bile isteye imzalayan bütün kulüp başkanları) hakkımızı yiyecek olan her kim varsa, hepsini üst üste koyup yine şampiyon olacağız ve bir dahaki sene de olacağız ve bir sonraki sene de olacağız...

  çünkü, sonunda iyiler mutlaka kazanır.
  muhakkak kazanacağız!

  (bkz: süper lig 2019-2020 sezonu)
 • 2
  2018-2019 sezonu ile ortaya çıkan, 2019-2020
  sezonu ile de zirve yapmış durum. tabii bu düşmanlığın asıl sebebi galatasaray'ı çekememe.

  başta yaşar kemal ve alper ulusoy olmak üzere, damatspor+şahsım spor ikilisinden birini şampiyon yapmak için galatasaray'ın hakkını yiyen herkesin allah cezasını versin.

  ahirette iki elim yakanızda olacak!