• 3116
  kendi ticari sicilleri uğruna kulübü koç holding’e satmış yönetimdir. bir galatasataylı olarak tüm hakkımı tırnaklarıma kadar haram ediyorum. özhan canaydın’dan beri tüm yönetimleri hatırlıyorum. ben toplu halde bu kadar niteliksiz, bu kadar çapsız, bu kadar herhangi bir ortamda ağırlığı olmayan, en ufak bir varlık ve temsil gösteremeyen yönetim görmedim. gerçekten büyük bir utanç ve kara leke kulüp tarihi için. 25 mayıs günü eğer bu olacaksa gs’ye yakıştırılan başkan ve yönetim, zaten kulübün layık olduğu da bu demektir, biz boşuna paralıyoruz kendimizi.

  kendini başkan sanan dursun özbek benim nezdimde ali koç’tan daha nefretlik bir figür. ali koç düşmanımız, amenna ne derse hasımlıktan der. ama ben ihaneti ne kişisel hayatımda ne de galatasaray için affederim. asrı devirmiş kulübe yaz başından beri yapılan her hücuma, saldırıya “sevgi iklimi” yalanıyla korkakça eyvallah çeken adam yaşı 75 de olsa erkek kıyafeti giymemelidir.
 • 3118
  objektif diye laf edilen galatasaray sözlük yazarlarından evla olmayan yönetimdir. direkt yetkisi ve gücü olduğu halde hem de. gerçi yönetici profilinde şahsi anlamda güçlü bir ünal aysal vardı son dönemlerde o da kendini imha modunu açıp gitti. bu saatten sonra da neye faydası olur meçhul. he bu yönetim takıma da ekstra yakışmıyor bence orası ayrı.
 • 3119
  satıyor musunuz ne yapıyorsanız yapın arsaları, maddi işlerinizi halledin ve o uğursuz ve beceriksiz ellerinizi bu spor takımları üzerinden çekin. futbol dışı her branş zaten rezil durumda. futbolda da öylesine bir zayıflık, acizlik, güçsüzlük, zavallılık var ki masada. rakip yönetimin karşısında öyle işe yaramazsınız ki, gerçekten akıl alır gibi değil.

  zaten bu yönetimin derdi spor değil. neyse arsa işiniz, halledin, ne yapıyorsanız yapın, ve gidin.
 • 3121
  rakip takımların iftiralarına, hakaretlerine cevap veremeyecek kadar korkak, haklı olduğumuz konularda açıklama yapmak için çıkan ama bunu beceremeyecek kadar hitabet gücü düşük olan, en önemli yöneticisini koruyamayan, kulüp çıkarlarına göre hareket etmek yerine kendi çıkarlarını düşünecek kadar kötü bir yönetimdir.

  zamanında ses çıkarmazlar, ezeli rakip ebedi dostluk naraları atarlar, stadını ebedi dostlarına açarlar...

  böyle bir yönetimin 1 saniye bile o koltukta oturmaması gerekiyor.
 • 3122
  2 senedir kulübü olabildiğince iyi yönetmiştir. göreve geldiklerinde ellerinde berbat durumda olan bir futbol takımı vardı. geçen sene şampiyon olduk, bu sene de hala en büyük adayız. takım ligde rekor üstüne rekor kırdı. enseyi bu kadar karartmanın sebebini gerçekten anlamadım. vay efendim neymiş, adamlar gelmiş sahamızda kutlama yapmış, engel olamamışlar. yahu çıkmışlar boş statta taraftarlarıyla sevinmişler. ortada kupa yok bir şey yok, sevinecekler tabi, galip gelmişler. bugün ligin gidişatına göre fenerbahçe burada şampiyonluğunu da ilan edebilirdi. biz de onların sahasında şampiyon olduk. var bunlar futbolda, ne oluyoruz yahu? öte yandan rakip ne yaparsa yapsın, ben ortada kendilerini rezil etmekten başka bir durum görmüyorum. nedir bu öfke, kin, nefret?

  dün akşam biz kötü oynadık ve kaybettik. rakip de 80 dakika 10 kişi olmasına rağmen tüm oyuncularıyla 2 kişilik koşarak bizi sahada mat etti, bu kadar basit. unutup önümüze bakmak zorundayız. bu kafadan kurtulamazsak, durmaksızın bir suçlu ararsak haftaya da işimiz zor. haftaya maç bitsin, hayırlısıyla şampiyon olalım, sonra kim ne söylüyorsa söylesin. ama nabızlar bu kadar yüksekken, hayal kırıklığı bu kadar fazlayken daha fazla yorum yapıp birbirimizi daha da aşağıya çekmenin kimseye bir faydası yok.
 • 3126
  cumartesi günü umarım galatasaray kongresi bu niteliksiz toplama karşı gerekeni yapar. zar zor uyudum uyandım bu yönetimin yaşattığı utanç nedeniyle. sadece yenilmiş olsak takıma kırgın olurduk, resmi hesabın haftasonuna doğru atacağı 2-3 şampiyonluk postu ile herkes yavaştan havaya girerdi şampiyon olunca da kaza der geçerdik. ama değil.

  bu skandal yönetim benim başımı kendi stadımda öne eğdirdi. bu geceyi, kendi evimizde maruz kaldığımız kepazeliği hiçbir galatasaraylı unutmaz.

  okan buruk ve erden timur olmasaydı burak elmas yönetimi bunların yanında florentino perez yönetimi gibi hatırlanırdı. ne bir maddi gücünüz var, ne medyada ve tff üzerinde bir itibarınız/ağırlığınız var, futbol dışı branşlar desen belde belediye takımlarından bile daha kötü durumda, tesisleşme desen daha ortada 2 senedir biten hiçbir şey yok. üstüne kulübün 1-1.5 senedir yedi ceddine sövülmediği gün yok ama ağzınızı açıp gık diyemediniz. ve dün akşam da büyük final. gerçekten yeter bu kadar kepazelik. kulübün yakasından düşün.
 • 3127
  rakip takımın üslup nedir bilmeyen, zengin ve zırcahil başkan müsveddesi maç bittikten 2 saat sonra stadı bastı, senin çalışanlarını tokatladı, bir sürü hakaret etti ve elini kolunu sallayarak gitti. hakikaten güçlüymüş adam başka da bir şey diyemiyorum. ne ceza aldırabiliyorsunuz ne karşılık verebiliyorsunuz ne yapılanları engelleyebiliyorsunuz. üzgünüm ama bu yönetimin işi bitti. daha güçlüsü var mı bilinmez ama son olanlar yaşanmamalıydı.
 • 3130
  gerek 6 şubat 2023 depremi sonrasında yönetim olarak depremde yaşanan can kayıplarının sorumlulularına yapılan protestolarda takındığı tavır olsun, gerek 2024 yılı yerel seçimlerinde istanbul adayları arasında taraf olması ve galatasaray başkanlık makanını rencide edecek şekilde tavırları olsun yönetimi boyunca hep birilerine el pençe divan duran, tarafaız kalması gereken yerlerde her zaman kulübü bir tarafmış gibi göstermeye çalışan başarısız, pasif ve pısırık insanlardan oluşan yönetimdir.

  kula kulluk etmek herkesin özgür iradesi ile tercih edebileceği kendi seçimi olmakla, kulübün namusuna halel gelecek her türlü eyleme sessiz kalıp, stadyumundadaki çalışanının can güvenliğinden veya sokaktaki taraftarına kulübün hiç bir asetini ve değerini kendi siyasi ve ticari ikballeri uğruna koruyamayacak kimseleri galatasaray yönetiminde kimse zorla tutmuyor.

  bugün galatasaray çalışanı rams parkta dayak yiyorsa, galatasaray taraftarı burhan felekten çıktıktan sonra yaka paça yerde sürükleniyorsa mesulü en az ali koç kadar dursun aydın özbek yönetiminin pasifliğidir.

  umarım kulübe atılan her tokatta kulübün diğer yanağını döndüğü yönetim anlayışları ile en kısa sürede hakettikleri şekilde giderler.
App Store'dan indirin Google Play'den alın