resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
 • 10103
  --- alıntı ---
  ''bazı eksiklerimiz var. özellikle 2, 8 ve 10 numarada transfer yapmayı düşünüyoruz. kanat için yerli oyuncularla görüşüyoruz. yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular var. transfer açısından zor bir sene olacak.''
  --- alıntı ---
  okan hocayı "büyük bütçe ayırdık, şu şu futbolcularla görüşüyoruz, kampa bir kısmını yetiştireceğiz" yalanları ile kandırıp sözleşme yaptı. erden timur ile ilgili eleştirileri kesmek için hocayı en pozitif haliyle ekranlara sürdü. şimdi geleneksel olarak yan çizmeye başladı. michy batshuayi transferi de tamamlanmadı bu arada hatırlatırım. her an oradan da bir gol yiyebiliriz yani.
  yazıklar olsun yine aynı yalanlar. umarım yine taraftarı ve hocasını kandırmaya çalışmaz. yoksa değil sezon sonu devre arasını bile göremez...
 • 10106
  kendisini kurtaracak bir erden timur olmadiği icin eski dursun ozbek'i bizlere aci sekilde tekrar yasatacak olan baskandir.

  rafa silva transferi uzerinden yangin koparmak gereksiz fakat transfer aciklamalarindaki tutarsizliklar cok can sikici olmakta. bu isin sonunun kemik gibi futbolcu jem paul karacan aldik transfer sezonuna benzeyeceginden eminim ama umarim ben yanilirim.
 • 10107
  --- alıntı ---

  dursun özbek: "yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular da var. transfer açısından zor bir sene olacak. avrupa kupası'nın devam ediyor olması da transferi yavaşlattı."

  --- alıntı ---

  şu açıklamalarında herhangi bir beis görmediğim başkan. michy ile beraber 17 yabancıyla sözleşmemiz bulunuyor ve gelecek transferlerle bu sayı 20’yi geçecek. oyuncu satmanın öneminden bahsetmiş. hasan arat gibi beklese 17-18’e bitebilecek rafa’ya daha hazirandan 28 vermediği için eleştiriliyor sanırım.
 • 10108
  alıntı

  dursun özbek: “yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular da var. transfer açısından zor bir sene olacak. avrupa kupası’nın devam ediyor olması da transferi yavaşlattı.”

  alıntı

  kendisine olan güvensizliği daha da arttırıyor açıklamalarıyla. büyük ihtimalle muhabirlere yazdırıp yazdırıp vazgeçtik dedirtiyor.

  mesela iki gün önce oğuz aydın tamamdı. şimdi alanya 7 istiyor diyip çamura yatıyor.

  bir ara wan bissaka yangını döndü. sonra söndü. sonra goretzka çıktı o da şimdi salakta bekliyor.

  zaten yalı evladı kendisine sallıyor, cevap veremiyor.

  bankalar birliğinden çıkacaktık dedi, şimdi lafı eğip büküp ileri tarihe atıyor.

  kendisi hiç bir konuda güven vermiyor. transfer, açıklamalar, mali sözler, teisleşme sözleri. hepsi havada kalan sözler. karşılığı yok yani gerçek hayatta. bir de üstüne erden timur’u küstürüyor.

  kendisinin misyonu florya arazisinin hükümet ile anlaşarak satışını gerçekleştirmek. sonra ayrılacak zaten. bu dönem devam etmesinin sebebi florya arsasını satamaması bana göre.
 • 10109
  hiçbir hareketi, sözü, icraatı güven vermeyen zat. tanım olarak galatasaray başkanı demek bile bana utanç veriyor o yüzden zat yeterli.

  okan buruk'a verdiği sözleri tutmayacağını burada 2015-2016 yazlarını hatırlayan herkes tahmin edebilir. savunulduğu 2017 yazında da taraftar kombine yakmaya başlayıp koltuğun gittiğini görünce cenk ergün'le her dursun bey diyene bastı 3 milyonu, bastı 4 milyonu. galatasaray'ı düşündüğünden veya şampiyon olmak istediğinden değil yani.

  haziran başından beri olmayacak adamlarla taraftarı oyalayıp şimdi de transfer zora girdi ayağı çekiyor. rambo servet yardımcı'nın projelerine bakacak olması başka bir husus çünkü kendisi de bir proje.

  biz senin ciğerini biliyoruz, bilmeyen ve hatırlamayanlara da anlatmaya devam edeceğiz.
 • 10110
  — alıntı —

  dursun özbek: “yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular da var. transfer açısından zor bir sene olacak. avrupa kupası’nın devam ediyor olması da transferi yavaşlattı.”

  — alıntı —

  rasyonel bir açıklama yapmış, doğru konuşmuş başkan.

  genelde sözlerini tutan başkan,

  kemerburgaz dedi, florya yetersiz dedi. taşınmak üzereyiz.

  hedef şampiyonluk dedi, iki yıl üst üste zirvedeyiz.

  galatasaray adası dedi, gelir gelmez açtı. eski başkanlarında emeğiyle.

  leo residance dedi, konut’a çevirip lansmanla sattı.

  cımbızla henüz gerçekleşmeyen vaadleri sıralanırsa, yaptıklarıda madde madde sıralanır.

  kendisinin üstünü çizen, sevmeyen taraftaflar her açıklamasında kendisine negatifi basacaktır.

  bu arada kendisi erten timur’un kulüpteki ilk görev aldığı dönemde başkandır. 2022’de erten timur gibi bir değeri insani ilişkileriyle yönetime kazandırmıştır.

  bankalar birliği konusunda, sanki 10 milyon € borçtan çıkıyoruz da neden hala çıkamıyoruz deniyor. ana parası 2 milyar tl üzeri borçtan bahsediyoruz. önümüzdeki dönemde çıkmazsa bile yapar açıklamasını. muhtemelen florya için bekleniyor. kemerburgaz’a taşındıktan sonra gelişmeler ard arda gelecektir. ama dursun özbek’in üstünü çizenler 2 milyar’lık borç 3 ay geç kapandı, başkan sözünde durmadı diye yine eleştirir. *

  birde hadi başkan’ı sevmiyorsunuz, koltukta görmek istemiyorsunuz. olabilir de yönetimdeki işini yapmaya çalışanlara yazılanlar daha komik.

  erden timur sonrası her yönetici, hagi ve sneijder sonrası gelen 10 numaraların geldiği gibi gömülmesine benziyor. biraz pozitif olmak lazım.
 • 10111
  --- alıntı ---

  dursun özbek: "yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular da var. transfer açısından zor bir sene olacak. avrupa kupası'nın devam ediyor olması da transferi yavaşlattı."

  --- alıntı ---

  2024-2025 sezonu yaz transfer döneminde yavaş yavaş klasik bahaneleri ortaya çıkmaya başlamıştır. kendisi hem vadettiği üzere bankalar birliği'nden hala çıkamamış hem de dişe alması gereken 3 futbolcuyu (seçimle haşır neşirken hala görevde olan erden timur'a kendi tabiri ile 2, 8, 10 transferlerini bitirme aşamasına çoktan getirtmeli idi.) hala bulamamıştır. üzerine bir de servet yardımcı'nın tff başkanı olmasına müsaade ederse hat-trick yapar. aleyhimizde yapılan onca hakem hatası ve kayırma servet yardımcı ile arşa çıkar, her maç sonrası başkandan yemeye başlarız. ocak ayında erden timur başkan yönetim istifa tezahüratları eşliğinde kendisini uğurlarız. ben şimdiden uyandırayım başkan, yolunuz yol değil.

  edit: imla
 • 10112
  --- alıntı ---
  dursun özbek: "yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular da var. transfer açısından zor bir sene olacak. avrupa kupası'nın devam ediyor olması da transferi yavaşlattı."

  --- alıntı ---

  2 hafta önce de yabacı sınırı gelmemiş miydi? euro 2024 oynanmayacak mıydı?
  o zaman niye çıkıp ''kampa bütün transferler yetişecek, bütün hazırlıklarımızı yaptık'' dedin?
  2 yıldır başarı, rekor derecede mağaza-stat gelirleri ve oyuncu satışı var nerede oğlum bu paralar? hani daha bankalar birliğinden çıkamadık.
  ha çıktık ha çıkacağız diye diye 2 yıl geçti, ben hala somut bir adım görmedim.
  sözün özü kendisi yalancı bir adamdır, erden timur'un yenmesinde de kulağının üstüne yatmıştır.
  sergilediği yönetim şekli yüzünden ivme kaybediyoruz, kimse farkında değil.
  sayesinde 2 yıllık başarılı süreç sonrası girilen klasik buhran dönemi geliyor sanırım.
 • 10113
  alıntı

  dursun özbek: “yabancı transferinde sınırlamalar geldiği için elimizde satmamız gereken oyuncular da var. transfer açısından zor bir sene olacak. avrupa kupası’nın devam ediyor olması da transferi yavaşlattı.”

  alıntı

  bu kısıtlama sadece bizim için var zaten durusn başkan. bjk ve fb her sene transferler yapıyor, fb her sene 20 oyuncu alıyor ama biz oyuncu satmak zoeundayız hep.
 • 10114
  dursun özbek belki de son 20 senede galatasaray'a gelen başkanlar arasından kasa kolaylığını en çok sağlayan başkan.
  ona rağmen oldukça yetersiz. bizim şunu kabul etmemiz lazım, galatasaray'ın camiası değil taraftarı güçlü. gerçekten çok bilinçli ve çok organize dolayısıyla çok güçlü taraftarı var galatasaray'ın; ama onun dışında ne medyada, ne fedarasyon yapılanmalarında ne de "holdingler" dediğimiz kısımda bir gücü yok. hatta küçümsediğimiz beşiktaş kadar bile yok.

  bizim gücümüz taraftarımız ve çıkardığımız dürüst, ahlaklı, başarılı spor kişilikleri.

  kendine has eğitimli, medeni bir yönetim yapılanmamız olduğu aşikar; ama en az bir 20 sene daha fenerbahçe, beşiktaş gibi zengin başkan, yönetici transferi göremeyeceğiz. bunu kabullenmeli ve ona göre beklentimizi revize etmeliyiz.

  sorun rafa silva transferi değil, rafa silva zor transfer de değil, sadece dediğim gibi sorun bizim çıkar parayı masaya vur transferi yapmamız mümkün değil. sportif gerçekliğimizle eş değer şekilde son gün transferleri beklemeye devam edelim.
 • 10116
  takımımızın başkanı.

  kendisini yakından tanıyan gurmeler için 2024 yazı beklenildiği gibi geçmekte.

  önce cüzdan dolu, para hazır, kampa geliyor transferler ile başlar.

  sonra xxx işi çıktı, ama ikinci kampta kesin var diye bir iki yancı gazetecisine haberler pompalanır.

  saçma sapan 3-4 oyuncu alınır ve kapanış.

  takımın 6 aydır sağ beki yok ve hala bir sağ bek yok.

  takımın 2 seneye yakın 8 numarası yok ve hala 8 numara yok

  tranaferler neuse de 1 senedir bankalar birliğinden çıkma yalanını sürdürmede üstüne yok baikanın, allah var.

  sinirlenmeye değmez. en kısa zamanda süresini yamamlayıp torun sevsin.
 • 10117
  tam 1 aydır; "oğuz aydın transferiyle bizzat dursun özbek ilgileniyor" haberlerini okuyoruz. neden? kişisel şovu için.

  şimdi bu transferin yattığı, oğuz'u beşiktaş'ın aldığı söyleniyor. alsın. oğuz, 6-7 milyon € verilecek ve hakkında kıyamet koparılacak adam değil.

  ancak; sen kişisel şovun için sürekli haber pompalattığın bu transferde terse yatıyorsan, sorumlu ilan edilirsin.
 • 10118
  https://x.com/...jljH2H3dV74ufLiFp7WA

  bahanelere başlamış. ne zor olacak ? diğer takımlar patır patır oyuncu elden çıkarıyor sen niye çıkarmıyorsun ? avrupa kupaları bir sana mı var ? yabancı sınırı 14’e çıkacak ne zorluğu ? 2 hafta önce artist artist konuşurken bunlar yoktu da 1 günde mi ortaya çıktı ?

  bunları çözemeyeceksen niye o koltukta oturuyorsun ? oturmanın sebebi bazı arazileri peşkeş çekmek çünkü.

  anadolu’da bir laf var hani ölüden bilmem ne beklemek diye. bu adamdan olumlu bir iş beklemek böyle bir şey. işte buyurun bankalar birliği ve kemerburgaz meselesi. çıkacağız/bitireceğiz dediği tarihlere ve geldiğimiz tarihe bakın. adamın ağzından çıkan her söz yalan.

  gelmiş geçmiş en kötü galatasaray başkanı burak elmas falan değil bu adam.
 • 10120
  daha temmuz gelmeden bahanelere başlamış beceriksiz bir başkan.

  şampiyonlar ligi geliri + sacha boey transferi var ama beyefendi trabzon kadar beşiktaş kadar aktif olamıyor transfer piyasasında. geçen seneden beri bizi "daha iyisini arıyoruz" yalanları ile kandırmaya çalışıyorlar. gerçekten kendilerini çok zeki zannediyorlar ama en düşük zekalı taraftar bile sizin ne halt olduğunuzu, ne çapsız olduğunuzu öğrendi.

  kimse bize martaval anlatmasın. daha iyisi cart curt da demesin. sadece 1-2 eksiği olan takımın hocasını ve taraftarını aylarca oyalamaya kalkmasın. sen önce 8 numaranı, sağ bekini al. daha sonra gidecek oyunculara göre eklemeler çıkarmalar yaparsın. ama önce bahane üretmeden çalışacaksın o transferleri indireceksin. bu kadar basit!

  her açıklamasında "gelecek ay, turnuva bitişi, kırmızı kar yağınca" gibi dolandırıcı yalanları ile konuşmasın. yeter.
 • 10121
  verdiği hiçbir sözünü tutamamış başkan. o koltukta başta okan buruk sonra da erden timur sayesinde oturuyor. erden timur olmasaydı icardi'nin bonservisini bile alamazdı. hala birkaç aya bankalar birliğinden çıkacağız diyor. diyecek hiçbir şey yok. yapacağın iki şey vardı ikisini de beceremedin be adam bu kadar beceriksiz birini başımıza bela ettik. hayır hem iş bilmiyor hem de bilen adamın arkasından dedikodu yaparak kaçmasına sebep oldu.
App Store'dan indirin Google Play'den alın