resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
 • 10303
  (bkz: 18 temmuz 2024 futbol federasyonu genel kurulu)'nda ali koc su sekilde açıklama yapmış : "son 10 yıllık tabloya baktığımızda fenerbahçe en tepededir ve kupası olmayan tek takımdır ilk 5’te. bu hiçbir sportif mantıkla anlatılamaz. ve bu fetö’nün hala futbolun içinde olduğunu bize göstermektedir. bugün bu seçime delegenin bir de o gözle bakmasını rica ederim…" .

  hazir uefa yetkilileri de genel kurulu takip ediyorken, hiç sanmıyorum ve kendisindende beklemiyorum ama dursun aydin ozbek'in, erden timur'un 4-5 kez yaptıgı cagriyi yinelemesi nasıl olurdu? yani: "madem öyle diyorsunuz, uefa yetkilileri de buradayken, geçtiğimiz sezondan başlayıp son 10 sezondaki hakem kararları incelensin, son iki yıldır avrupa'da en fazla penaltı kullanan takimin o penaltıları hakkıyla mi kazandigi acikliga kavuşsun" seklinde açıklamalara cevap vermesi.

  dursun aydin özbek boyle bir açıklama yapabilir mi? tabii ki hayır. her zamanki pisirikligiyla 2-3 kem kum eder ya da hiçbir açıklama yapmaz. umarım beni utandırır.
 • 10306
  galatasaray'ı her gün rezil eden başkan. (bkz: 18 temmuz 2024 futbol federasyonu genel kurulu)'nda adam mehmet büyükekşi'yi ibra etti. aylardır beğenmediğimiz, istifaya davet ettiğimiz adamı ibra etti. burada çelişki var kimse kusura bakmasın.

  ya her şeyi geçtim. bundan sonra hakkını gasp ettiklerinde nasıl savunacaksın kulübü? rakiplerin çat diye ibra etmeseydin diyecek seçilirse. hep diyorum galatasaray size göre bu günlere çok iyi geldi. şu basit mantığı kuramayan adam (belki de baskı sebebiyle kuramıyor. öyleyse de ayrı rezalet.) galatasaray gibi bir koca çınarın başı. allah yardımcımız olsun gerçekten. umarım bir an önce yönetim değişikliği yaşarız.

  edit: kendisi ibra oylamasında değil açık-kapalı oylamasında el kaldırmış. hatalı ve yanlış entry olduğu için gün içerisinde imha edilecektir.
 • 10307
  --- alıntı ---

  fenerbahçeli yurt dışındaki troller fetö taktikleriyle manipülasyon yapmayı sürdürüyor.

  troller, başkan dursun özbek'in mehmet büyükekşi federasyonu'nu ibra ettiği algısıyla ibra oylamasından çok önce çekilen fotoğrafları paylaşarak 'dursun özbek ibra etti' algısı yapsa da yine rezil duruma düştü.

  ancak bu fotoğraflar, divan başkanlığı seçimi 'açık oylama mı yapılsın, kapalı oylama mı yapılsın?' diye yapılan oylama esnasında çekilmişti.

  --- alıntı ---

  https://x.com/.../1813936306478592509
 • 10309
  federasyon başkanı belirlemiş galatasaray başkanıdır. zira mehmet büyükekşi'nin istifasını istemesi, akabinde baskın seçimin önüne geçmmesi, servet yardımcının melih demiral ile taca çıkması, sonra bekşi'yi desteklemediğini yönetimine isim vermeyerek belli etmesi, yeni federasyon başkanını belirlemiştir. ural aküzüm ilk döneminde kendi yönetiminde olan ve en sert muhaliflerin dahi yaptıklarını taktir ettiği bir yöneticiydi. dolayısıyla eğer yönetim dışında pfdk ve tahkimdeki isimlerde de ağırlık oluşturabildiyse ya da tamamen fener kontrolünde olmasını engellediyse açıkça söylemek gerekir ki en başarılı galatasaray başkanıdır.
  transfer'in sürüncemede kalması, oğuz aydın transferinin bitirilmemiş olması bunlar hep yatırım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın