resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:75
Uyruk:Türkiye
 • 9430
  özellikle ikinci döneminde başkanlığını kazandığında genel kurulda en azından ankara ile iyi ilişkileri olan yönetimi seçtik denilen başkandı.

  bu dönem boyunca da düzenli aralıklarla doğrudan akp saflarında yer tutmuş ve kulübü de bu çizgide göstermiştir. galatasaray'a siyasi kimlik giydirmek istiyorsa tevfik fikret'in yolundan gitmeli, muktedir olana el pençe divan duran bir kimlik değil değil fikri hür vicdanı hür bir kimlik giydirmelidir.
 • 9431
  bir başkasının yaptığı saygısızlığı kendisine bağlayamam. şahsi fikrini belirtmesinin ardından o görselle birlikte tepki almaya da devam ediyor. diyeti bu şekilde oldu.

  öte yandan ekrem imamoğlu ile görüşmesinde kendisine bu sorunun sorulması medyanın ikiyüzlülüğü. fenerbahçe başkanı imamoğlu'nu tehdit etti, kongresinde atatürk posterinden büyük ilgili genel başkanın posterini astı. ne o dönemde ne şimdi kimse fenerbahçe ve başkanına bu soruları soramadı. şeytanlık yapıyorlar tongaya düşmemek lazım.
 • 9433
  --- alıntı ---

  dursun özbek, “murat kurum için, ‘istanbul için bir şans’ demiştiniz. siyasi renginizi belli ediyor musunuz?” sorusuna yanıt veremedi.

  --- alıntı ---

  https://x.com/...584614276812995?s=20

  senin gibi bir başkandan bir türlü kurtulamamak ne kadar acı bilemezsin. hiçbir başkan kaybettiği halde tekrar tekrar başkan adayı olmadı senin gibi. değerlerini düşürmek istemediler. hoş hiçbiri de aday olup kaybetmedi ki senden başka... o konuda da ancak sen zaten varsın türünün tek örneği olarak! umarım en kısa sürede genel kurul seni yine 2018'deki gibi sandığa gömer.
 • 9434
  bizim taraftar grubu gerçekleri gören gerektiği zamanda eleştirisini yapan bir grup. fakat bu durum her zaman iyi bir şey değil.
  buna benzer muhabbetler beşiktaş, fenerbahçe, trabzonspor’da da çokça oldu. bu kulüplerinde başkanları birçok dönemde hükümete yakın olarak işlerini yaptırdılar. fakat siyasi olarak hükümete çok uzak olan rakip takım taraftarları bile bu durumu hiç sorun etmediler. mesela yıldırım demirören döneminde beşiktaş taraftarı hiçbir zaman biz başkanımızdan utanıyoruz demedi.
  fakat bizim taraftarda gerçekten garip bir durum var birde ligin sonuna yaklaştığımız dönemde başkanını, teknik direktörünü, futbolcusunu yemeye çalışan bir taraftar topluluğu.
  hatta erden timur’u bile yemeyi düşündüler bir ara fakat sindiremeyeceklerini anladıkları zaman vazgeçtiler.
  ligin bitmesine 10 maç kaldı. zaten sene sonunda seçimde var. bu on maç bittiğinde başkan da gerekirse gider. yani şu son dönemeçte kimseyi yemeye gerek yok.enerjinimizi bu saçma sapan muhabbetler yerine takıma yönlendirmekte fayda var.
App Store'dan indirin Google Play'den alın